1
1

Akt. 28/03/2015, 22:53 GMT+1

22:53
Teraz już oficjalny koniec, żegnamy się z Wami i czekamy na jutrzejszy mecz Polski z Irlandią. Będzie się działo w Dublinie!!!

GRUPA A
I teraz grupa najważniejszego dzisiejszego meczu - prowadzą Czesi z 13 punktami w pięciu meczach. Holandia i Turcja zdobyły dziś po punkcie, dzięki czemu zachował się status quo, ci pierwsi są na trzecim miejscu (7 pkt), Turcy na czwartym (6 pkt).
GRUPA B
Belgia jest trzecia w swojej grupie - osiem punktów uzbierali osiem punktów, jednak mają o jeden mecz mniej niż prowadząca w grupie Walia. Cypr, pomimo fatalnego wyniku, jest czwarty z sześcioma punktami.
GRUPA H
Powoli żegnamy się z tą relacją, z tym dniem. W grupie H prowadzi Chorwacja (13 punktów), Włosi uratowali remis i z 10 punktami są na drugim miejscu. Bułgarzy mają pięc oczek i są czwarci. Gdyby tylko wygrali...
22:44
KONIEC MECZU HOLANDIA REMISUJE 1:1 Z TURCJĄ. Niepowodzenie graczy Oranje i tak mogło im to o wiele gorzej wyjść. Ten Pan się dzisiaj nie popisał, ale zdecydowanie uśmiechnęło się do niego szczęście i zgarnął jeden punkt.

GRUPA A
DEEEPAY SPRZED POLA KARNEGO. Niestety dla Holendrów piłka po jego strzale z dystansu poleciała nad poprzeczką. Już tylko kilkadziesiąt sekund do końca.
22:41
Jak to wpadło? Sneijder uderzał z z dystansu. piłka po drodze trafiła w głowę Huntelaara i zmyliła Babacana. 92. minuta i Holendrzy dalej będą atakować. Czy są w stanie dziś wygrać?
GRUPA
JEDNAK NIE, SNEIJDER RATUJE SKÓRĘ HOLENDROM!!!

GRUPA A
Sędzia dolicza aż 6 minut, a nam wydaje się, że Holendrom brakuje tego Pana. Bardzo brakuje.

22:36
Zakończyły się też mecze w Bułgarii i Andorze - odpowiednio remis 2:2 i zwycięstwo Bośnii 3:0.
GRUPA B
KONIEC W BRUKSELI - BELGIA WYGRYWA 5:0 Z CYPREM.
GRUPA A
Do końca cztery, góra pięć minut, a kibice opuszczają już Amsterdam Arenę. To nie będzie udany wieczór w kraju tulipanów.
GRUPA A
Znów Sneijder!!! Kapitalna obrona Babacana - która to juz dzisiaj?

GRUPA H
W Sofii dzieją się cuda, Włosi szalenie atakują, Bułgarzy równie szalenie się bronią. Gdyby jednak w 87. minucie Manolo Gabbiadini wykorzystał swoją "setkę", to byłoby po meczu. A tak najprawdopodobniej będziemy mieli tam podział punktów.
GRUPA A
W Amserdamie 83. minuta, Oranje swojej szansy szukają, lecz dalej nie mogą zbyt dużo poradzić na dobrze, mądrze broniących Turków. Przy okazji mieliśmy dwie ostatnie zmiany - Jetro Willems wszedł za Bruno Martinsa Indiego, a Kazim-Richards zastąpił strzelca bramki Buraka Yilmaza.
22:29
W 84. minucie piłkarz Sampdorii dostał podanie od... Soriano. Obrócił się i gdy był już przodem do pola karnego to pięknie przymierzył na długi słupek z 18. metra. Chapeau bas monsieur Conte.
GRUPA H
EDER GOL WŁOSI REMISUJĄ 2:2!!!
GRUPA B
Michy Batshuayi z bramką dla Belgów - 5:0 z Cyprem. Taką Belgię chce się oglądać. 80. minuta.
GRUPA A
Ładne to było - Calhanoglu przymierzył z 30. metra, zabrakło trochę do bramki, ale i tak brawa za pomysł. 77. minuta, a Holendrzy dalej przegrywają.