Witamy wszystkich na naszej relacji z meczu eliminacji do mistrzostw Europy we Francji. Dzisiaj skupimy się na najważniejszym spotkaniu - Holandia - Czechy.

El. mistrzostw Europy / 10. kolejka
Johan Cruijff ArenA / 13.10.2015

Akt. 13/10/2015, 22:42 GMT+2

22:42
To koniec na dzisiaj! Dziękujemy za udział w naszej relacji i zapraszamy na kolejne!
22:38
Czesi za to zagrali bardzo mądrze. Vrba stworzył mocny zespół, który może odegrać pozytywną rolę podczas EURO 2016. Już nie możemy się doczekać listopadowego meczu towarzyskiego pomiędzy Polską a Czechami.
22:38
Blind szybko uciekł do szatni! Gwizdy żegnają piłkarzy. To nie była piękna tragedia. Holandia zagrała słaby mecz, eliminacje w jej wykonaniu były po prostu tragiczne. W następnych eliminacjach zobaczymy zapewne kompletnie inną reprezentację Holandii.
90'
Koniec!
90'
Turcja prowadzi! Grając w dziesiątke, gola strzelił Inan. Definitywny koniec marzeń dla Holandii.
90'
Trzy minuty doliczona przez sędziego. Czy Holendrzy jeszcze coś ugrają?
89'
Holandia próbuje atakować już każdym sposobem, ale głównie korzystają z dośrodkowań. Niestety, często piłka trafia do Depaya, a ten ma dzisiaj ewidentnie słaby dzień.
88'
Oglądaliśmy teraz sporo walki w stylu MMA. Sneijder ostro potraktował Kalasa, za co został ukarany żółtą kartką.
87'
Czesi znów mieli szansę na czwartego gola. Skala jednak nie potrafił jednak przebić się przez obrońcę Holandii.
86'
Skoda wszedł na boisko za Plasila. Chwilę później wypracował sytuację strzelecką Kalasowi. Czech jednak nie trafił w bramkę.
84'
Kontrowersja! Czy powinien być karny dla Holandii? Van Persie biegł w pole karne, interweniował obrońca Czechów, który chyba nie trafił w piłkę, a właśnie w Holendra. Sędzia jednak zdecydował się ukarać Van Persiego.
83'
Van Persie! Gol! I to nie gol samobójczy! Dośrodkowanie pod pole karne, piłkę przedłużył obrońca Czechów, ta padła wprost przed Van Persim, który wślizgiem zdobył bramkę.
81'
W meczu Cypr - Bośnia i Hercegowina wynik 2:3. W drugiej połowie bramkę dla Bośni strzelił Djurić. Czy Cypr jeszcze będzie stać na odwrócenie wyniku?
80'
Czerwona kartka w meczu Turcja - Islandia. Otrzymał ją zawodnik gospodarzy Goekhan Toere.
78'
Przepis na sukces Holandii? Długa piłka w okolice pola karnego, trochę walki przed polem karnym, przerzucenie piłki na bok i niecelne dośrodkowanie. Wynik 1-3 nie dziwi.
77'
Depay dzisiaj przeszkadza swoim kolegom. Kolejna zła decyzja i strata piłki.
75'
Depay rozgrywa dzisiaj bardzo słabe zawody. Każdy drybling czy dośrodkowanie jest nieudane.
73'
Wciąż Holendrzy próbują. Znów długa piłka w pole karne, zgrał ją Huntelaar, znalazł się przy niej Van Persie, ale jego strzał był strasznie niecelny.