Witamy w relacji z meczu Hiszpania - Ukraina! Oczywiście nie umknie nam nic, co ważne w innych piątkowych spotkaniach eliminacyjnych.

El. mistrzostw Europy / 5. dzień meczu
Estadio Ramón Sánchez Pizjuan / 27.03.2015
1
0

Akt. 27/03/2015, 22:44 GMT+1

22:44
Dziękujemy za relację z tego spotkania, zapraszamy na jutro, kolejne spotkania eliminacji czekają.
22:43
Czarnogóra z Rosją jeszcze bramki nie zdobyły, ale mają na to jeszcze 45, konkretnie 44 minuty gry. Wszystko z powodu afery z racami.
22:40
Dobra to już koniec dzisiejszego wieczoru z eliminacjami Euro 2016. Wyniki: Słowacja 3-0 Luksemburg, Słowenia 6-0 San Marino, Mołdawia 0-2 Szwecja , Anglia 4-0 Litwa, Liechtenstein 0-5 Austria, Szwajcaria 3-0 Estonia, Macedonia 1-2 Białoruś, Hiszpania 1-0 Ukraina.
22:39
Arnautović zdążył jeszcze dobić Liechtenstein i jest 5:0 (planowane?) dla Autriaków.
22:38
KONIEC SPOTKANIA. Hiszpania wygrywa 1:0 z Ukrainą i po pięciu meczach ma 12 punktów, goście z 9 oczkami.
94'
Było trochę nerwów, Ukraińcy domagali się karnego, sędzia gwizdka użył, jednak zagwizdał rękę Konplyanki.
93'
Powoli zmierzamy do końca tego meczu. Hiszpanie, choć nie zachwycają, to najprawdopodobniej dopiszą sobie dzisiaj trzy punkty. Da im to drugie miejsce w grupie, za mającą komplet punktów ekipą Słowaków.
91'
Pylyp Budkivskyj wchodzi w miejsce kontuzjowanego Kravetsa. Ten przecież w 32. minucie zastąpił... kontuzjowanego Zozulję
Ilic dołożył na 6:0 z San Marino.
87'
KAPITALNIE ROZEGRALI TO HISZPANIE. Isco z Cazorlą fantastycznie rozegrali akcję dwójkową i mało brakowało, aby gola zdobył pomocnik Arsenalu. Pyatov znakomicie interweniował.
22:30
Zlatan trafia karnego i Szwedzi mają już pewne trzy punkty w Mołdawii. To już jego 53. trafienie w kadrze. Oczywiście jest to najlepszy wynik w historii kadry.

22:27
Bordachev i Białoruś prowadzi 2:1 z Macedonią. Z Macedonią na wyjeździe!
22:27
Jakiż wieczór zalicza dzisiaj Sherdan Shaqiri - asystował przy każdym z trzech goli swoich kolegów.

81'
Na spalonym Garmash po wolnym Rotana, Ukraińcy nie strzelili bramki w momencie, gdy prezentowali się najlepiej i można podejrzewać, że już dzisiaj gola nie zdobędą.
78'
Jordi Alba łapał się za prawe udo i i musiał opuścić boisko. Zastąpił go Bernat.
22:22
Haris Seferovic głową pokonuje Sergeia Pareikę i jest 3:0 dla Szwajcarów.

22:21
Junuzović trafia na 4:0 dla Austriaków. Nie ma rywali z Liechtensteinu w tym meczu.
76'
Denys Garmash za Tarasa Stepanenkę.
22:19
HAAARY KANE trafia minutę po wejściu na boisko i Anglia ma 4:0. W niesamowitej formie jest ostatnio napastnik Spurs.