Witamy na naszej relacji ze spotkań 9. kolejki eliminacji do EURO 2016. Dzisiaj skupimy się na meczu Hiszpania - Luksemburg, ale będziemy również zaglądać na inne boiska.

El. mistrzostw Europy / 9. kolejka
Estadio Las Gaunas / 09.10.2015
4
0

Akt. 09/10/2015, 22:44 GMT+2

22:44
    Dziękujemy za wspólne oglądanie spotkań. Zapraszamy na kolejne relacje!
    22:36
    Luksemburg był tłem dla Hiszpanów. Ci jednak nie zachwycali. Przeważali, owszem, ale nie pokazali wodotrysków. Najważniejsze były punkty i zapewnienie sobie awansu i to właśnie Hiszpanie uzyskali. Złe informacje to kontuzje Davida Silvy i Alvaro Moraty. W przypadku napastnika Juventusu mogło dojść do złamania kości strzałkowej.
    90'
    Koniec! Hiszpania, zgodnie z oczekiwaniami, wygrywa 4:0.
    90'
    Doliczony czas gry, Hiszpania już spokojnie rozgrywa piłkę, pewna swego zwycięstwa.
    90'
    Ostatnie minuty meczu, Hiszpanie jeszcze próbują zwiększyć swoje prowadzenie.
    89'
    Druga zmiany w Luksemburgu. Schodzi Joachim, wchodzi Turpel.
    88'
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego wprost na bramkarza Luksemburgu. Później było sporo zamieszania, ostatecznie uderza piłkę Bartra.
    87'
    Da Mota musiał sfaulować Matę, który okiwał dwóch przeciwników. Sędzia nie miał wyboru, żółta kartka dla Luksemburczyka.
    85'
    Wspaniałe uderzenie Cazorli! 4-0! Druga bramka Santiego w dzisiejszym meczu. Nie odpuszcza Paco Alcacerowi. Ktoś z nich będzie w stanie zdobyć hattricka?
    83'
    Spięcie pomiędzy Fabregasem a Mutschem. Piłkarze "poleżeli" na sobie, Hiszpanowi się to nie podobało, ale koledzy odciągnęli piłkarzy.
    81'
    Anglia podwyższa wynik. Gola na 2:0 strzelił Sterling.
    80'
    Paco Alcacer! Po raz drugi! 3-0 dla Hiszpanii! Dośrodkowanie z lewej strony, Alba walczył do końca o piłkę, w ostatniej chwili dograł ją do Paco, a ten tylko dopełnił formalności.
    79'
    Przed szansą stanął Joachim. Przejął piłkę na wysokości 40 metra, nieatakowany przez rywali podbiegł w okolice 25 metra i zdecydował się na strzał. Bardzo niecelny strzał. Piąta próba Luksemburczyków.
    77'
    Ostatnia zmiana Hiszpanów. Za Pedro na boisko wbiegł Nolito.
    76'
    Znów było groźnie pod bramką Luksemburgu. Paco Alcacer, strzelec drugiej bramki dla Hiszpanii, tym razem pomylił się znacznie i przeniósł piłkę wysoko ponad poprzeczką.
    71'
    Jeden z niewielu momentów, kiedy to Luksemburg utrzymuje się przy piłce przez dłuższy czas. Piłka nawet znalazła się nawet w polu karnym Hiszpanii, nic z tego jednak nie wyszło.
    70'
    Kolejna koronkowa akcja Hiszpanii zakończona mocnym strzałem zza pola karnego. Fabregas jednak uderzył wprost bramkarza Luksemburgu.
    68'
    Gole padają również w Czarnogórze, gdzie Austria przegrywa 2:1. Beqiraj pokonał Almera. Szwajcaria prowadzi 3:0 z San Marino, a bramkę strzelił Mehmedi.
    67'
    2-0! Akcja przeprowadzona środkiem, Paco Alcacer znalazł się w idealnym miejscu i w sytuacji sam na sam spokojnie pokonuje Jouberta. Hiszpania już spokojniejsza o wynik.