Witajcie ponownie! Teraz przenosimy się do Huelvy, gdzie na stadionie Nuevo Colombino Hiszpanie podejmują Białorusinów. Piłkarze Vicente del Bosque będą chcieli dogonić w tabeli grupy C Ukraińców, którzy gładko pokonali Luksemburg

Akt. 15/11/2014, 22:38 GMT+1

22:38
    Dzięki wielkie dobranoc i do zaklikania!
    22:37
    KONIEC! Hiszpanie pewnie pokonują Białorusinów i zostają na 2. miejscu w grupie C. Liderem grupy cały czas Słowacy z kompletem punktów.
    92'
    Mieli swoją okazję goście. Kałaczew, ale obok... Chwilę później Bordaczew ukarany żółtą kartką za faul na Pedro
    90'
    3 minuty dolicza duński sędzia do regulaminowego czasu gry
    89'
    Świetnie prostopadłym podaniem Bruno Soriano obsłuzył Pedro. Ten nie namyślał się długo i strzelił mocno po długim słupku i co? Ano właśnie trafił tylko w SŁUPEK
    84'
    Niewiele zabrakło Alcacerowi po strzale głową. Czysto nie trafił, ale i tak bramka nie zostałaby uznana, gdyż napastnik Valencii był na spalonym
    80'
    Dostają nieco ponad 10 minut zarówno Kisljak za Kriwca oraz Morata za Isco
    79'
    Paweł Nekchajczyk zdecydował się na strzał zza pola karnego. Jest do statystyki zliczone. Nie miał problemu i złapał piłkę Iker Casillas
    76'
    Jedna z niewielu akcji z kontry gospodarzy. Miał okazję Isco, ale zadryblował się pomocnik Realu Madryt i stracił futbolówkę
    69'
    Wprowadza także zmiany Vicente Del Bosque. W miejsce Santiago Cazorli wchodzi Jose Callejon, który notuje znakomite występy w barwach Napoli
    67'
    Jest okazja także do zmiany w białoruskiej drużynie. Na murawę desygnowany Nikołaj Signiewicz za Siergieja Kornilenkę
    66'
    Kałaczew ucierpiał w pojedynku o górną piłkę, gdy przyjął łokieć Alby na głowę
    60'
    Mamy też meldunek bezpośrednio z Huelvy. Otóż zmiana w przerwie Sergio Busquetsa wynikała ze zgłoszonego przez niego bólu pachwiny. Dało to okazję do debiutu w meczu o punkty dla Bruno Soriano
    55'
    Wystarczy, że Hiszpanie przyspieszą. Zagranie na prawe skrzydło od Koke do Juanfrana, ten dwójkowo rozegrał z Cazorlą, dogranie do będącego w polu bramkowym Pedro, a ten soczystym strzałem pokonał Żewnowa
    55'
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 3:0 PEDRO
    54'
    Doczekał się swej okazji Pablo Alcacer... Dobre dośrodkowanie Pedro z prawej strony, doszedł do strzału GŁOWĄ napastnik Valencii i POPRZECZKA!
    54'
    Isco w dwójkowej akcji z Jordim Albą... Sugerowali gospodarze, że był przytrzymywany za koszulkę pomocnik Królewskich. Gwizdek sędziego z Danii jednak milczał
    52'
    Pokazał klasę Siergiej Kriwiec... były pomocnik Lecha Poznań przedryblował 2 rywali, zdecydował się na strzał Kornilenko, ale niecelnie
    50'
    Zbyt koronkowo chcieli rozegrać akcje gospodarze. Pedro zamiast strzelać jeszcze chciał rozgrywać do kolegi... niepotrzebnie, ale znamy to od dawna
    48'
    I dość, a nawet bardzo ciekawa statystyka. Otóż nikt poza Sergio Busquetsem nie strzelił więcej bramek zza pola karnego w tych eliminacjach. Pomocnik Barcy ma na koncie 2 gole