Po czterech meczach eliminacji nasz zespół ma na swoim koncie dziesięć punktów.
90'+4
Koniec! Polacy wygrywają z Gruzją 4:0.
90'+2
GOOOOOOOOOOOOOOOL! Dobijamy Gruzinów! Milik wykorzystał podanie Lewandowskiego i mamy 4:0.
90'+1
Linetty zaznaczył swój uidział w meczu. Zobaczył żółtą kartkę.
90'
Sędzia doliczył 4 minuty.
89'
Czanturia przewrócił się w naszym polu karnym. Nie ma mowy o rzucie karnym.
87'
Mamy dodatkowy polski akcent w Tbilisi. Wszedł Nika Dzalamidze.
86'
Mila schodzi z boiska. W jego miejsce zamelduje się na murawie Linetty.
84'
Szczęście dopisało teraz Gruzinom. Przy wybiciu piłki jeden z piłkarzy gospodarzy trafił, walczacego o górną piłkę Milika i po odbicu piłka zatrzymała się na poprzeczce.
83'
Polacy zbierają niepotrzebne kartki. Żółtą zobaczył Jodłowiec.
82'
Jędrzejczyk zgrywa ładnie piłkę głową w jedenastkę. Obrońcy uprzedzili jednak Milika oraz Lewandowskiego.
80'
Kibice zaczynają opuszczać stadion. Miała być niespodzianka, a jest klęska.
78'
Żółta kartka dla Glika.
77'
Robert Lewandowski gola na razie nie strzelił i być może nie strzeli, ale wypracował koledze kolejną sytuację. Polacy cały czas w nataciu.
75'
Stadion w Tbilisi ucichł.
73'
Bramka palce lizać! Mila otrzymał fajne podanie z pola karnego od Milika, uderzył bez przyjęcia niemal w samo okienko!!
73'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Fantastyczny gol Mili!!
70'
Znowu stały fragment gry, tym razem wykonywał go wprowadzony kilka chwil wcześniej Rybus, piłkę kierował w kierunku Glika, który przedłużył ją do Krychowiaka, a ten strzelił swojego pierwszego gola w reprezentacji.