Hej, hej, tu eliminacje Euro 2016. Generali Arena, Praga. Mecz Czechy - Turcja. Zapraszamy.

El. mistrzostw Europy / 9. kolejka
epet ARENA / 10.10.2015
0
2

Akt. 10/10/2015, 22:39 GMT+2

Niecelny strzał Tufana, który kończy akcję gości i przy okazji ten mecz. Przyzwoita Turcja ogrywa beznadziejnych Czechów 2:0. Holandia coraz dalej od Euro. Dziękujemy za tę relację. Jak wszyscy wiemy dziś mieliśmy przedsmak tego, co czeka nas jutro. Polska - Irlandia, gramy o wyjazd do Francji. WOW. Czeka nas nieprzespana noc? Do przeczytania jutro!
    90+2'
    Topal uderzał w polu karnym, broni to Vaclik. Mogło być 3:0. Nie ma.
    90'
    Calhanoglu z rzutu wolnego... Jak się domyślacie, mogła być bramka. Zabrakło pół metra. Niemniej bardzo dobry strzał.
    Zapomnieliśmy o innym meczach. Chorwacja prowadzi 3:0, a trzecią bramkę zdobył dla nich Nikola Kalinić. Wcześniej dwie bramki w Izraelu, gdzie gospodarze przegrywają 1:2 z Cyprem.
    88'
    Wiadomość, której nie polecamy czytać kibicom Holandii: Turcji wystarczy punkt w ostatnim meczu z Islandią, który rozegrany zostanie przecież na ich terenie! Trzecia drużyna na świecie najprawdodobniej nie pojedzie na Euro. W jakiej jest formie, Islandia pokazała dziś, remisując 2:2 z Łotwą.
    86'
    Gokhan Tore za Ardę. Świetny występ byłego zawodnika Atletico. Wcześniej żółta kartka dla Sena.
    82'
    Po Ardzie nie widać momentami, że nie gra przecież w klubie. Teraz piłkarz Barcelony zabawił się z trzema rywalami, popisał się kilkoma sztuczkami i wywalczył przy okazji aut. Pure class.

Piękna, po prostu przepiękna akcja Ardy, który na wielkim luzie minął dwóch obrońców gości i wrzucił "ciasteczko" do Hakana, a ten przyjął i po chwili mocno uderzył. Nie do obrony. 2:0 dla Turków. Ten mecz już się skończył.
    80'
    Nie lubą tego Holendrzy. GOOOOOOL Calhanoglu!!!! 2:0 dla Turcji!!!
    78'
    Petrzela za Dockala, który, delikatnie mówiąc, nie miał dzisiaj najlepszego meczu.
    75'
    Gol padł w Bośni, gdzie dla gospodarzy na 1:0 trafił Milan Djurić. W obecnym układzie i tak Walia jedzie na Euro, bo Izrael remisuje z Cyprem.
    73'
    Teraz bardzo miły akcent na stadionie. Tureccy kibice wyjęli telefony, których wyświetlaczami tworzą piękną mozaikę. Przypomina to trochę rockowy koncert.
    71'
    Ajjjj. Arda wszedł na pełnej szybkości w pole karne i uderzył. Minimalnie obok słupka. Centymetry i byłoby 2:0.

70
    20 minut do końca. W obecnej sytuacji Holendrzy są w niezłym syfie i tracą do Turków dwa punkty.
    67
    Teraz roszada Czechów. Milan Skoda za Josefa Surala.
    66
    Turcy dokonują zmiany. Cenk Tosun (Turcja) schodzi, za niego Volkan Sen
    22:07
    Laurent Depoitre strzela na 4:1 dla Belgii.
    22:05
    Karny dyskusyjny, Novak może ciągnąl za koszulkę rywala, a może była to walka w granicach normy. Jednak sędzia Atkinson podykotwał jedenastkę. Inan kopnął w lewą stronę i strzelił na 1:0. W tej chwili Turcy wyrzucają Holandię poza miejsce barażowe.