Witajcie! Szybki skok na lock? Nie, nie, nie. Jesteśmy na legendarnym Wembley, gdzie gospodarze podejmują wicelidera grupy E Słowenię

El. mistrzostw Europy / 4. kolejka
Wembley / 15.11.2014
3
1

Akt. 15/11/2014, 19:49 GMT+1

19:49
Dzięki wielkie za śledzenie relacji i zapraszam na jeszcze jeden mecz, czyli Hiszpania - Białoruś
19:49
I KONIEC! Anglicy stracili pierwszego gola w tych eliminacjach, ale zanotowali 3 punkty i z ich kompletem prowadzą z w grupie E
93'
Dość komiczna scenka. Rooney odepchnął Welbecka, gdyż sam chciał jeszcze oddać strzał
90'
3 minuty doliczył portugalski sędzia
90'
Nie zdążył Oxlade-Chamberlain do prostopadłego zagrania Hendersona
89'
Mamy jeszcze korektę w składzie Anglików. Chris Smalling zmienia Phila Jagielkę
88'
Jagielka ukarany żółtą kartką
87'
Chciał zaznaczyć swoją obecność na boisku Alex Ox... szukał podcinką w polu karnym Rooneya, a mógł zagrywać do lepiej ustawionego Welbecka. Nieklubowo zagrał skrzydłowy Anglików
85'
Opuszcza boisko Raheem Sterling. Za niego pojawia się Alex Oxlade-Chamberlain
82'
Świetna koronkowa akcja gospodarzy z udziałem Welbecka... Krótkie prowdzenie piłki, dynamika w ruchach... a chwilę później portugalski sędzia ukarał żółtkiem Sterlinga
80'
Schodzi z murawy Adam Lallana. Roy Hodgson w miejsce desygnował Jamesa Milnera
79'
Jeden ze zmienników Rajko Rotman zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, ale nad bramką
79'
Żółta kartka dla Clyne'a
78'
Trzecia i ostatnia zmiana u Słoweńców. W miejsce Andraża Kirma pojawia się Zlatan Ljubijankić
75'
Zmiana u gości. Zszedł Kurtić, a w jego miejsce obserwujemy Rajko Rotmana
74'
Dla grającego po raz setny w reprezentacji Wayne'a Rooneya dzisiejszy gol był tym nr 44

73'
Lallana prostopadle do Gibbsa, ten do Sterlinga, który uruchomił Welbecka. Napastnik Kanonierów wyszedł sam na sam i pokonał wychodzącego z bramki Handanovicia. Świetne statystyki Welbecka
72'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 3:1 WELBECK
70'
Stara się cały czas Welbeck. "Wszędzie go pełno". Teraz napastnik Arsenalu wywalczył rzut rożny