Borussia Dortmund - FSV Mainz, wynik meczu na żywo i relacja live

Akt. 27/05/2023, 17:34 GMT+2

17:34
Kończymy już naszą relację na żywo. Dzięki, że byliście z nami i do zobaczenia.
17:33
Piłkarze Borussii kompletnie załamani nie podnoszą się z murawy. Jeszcze kilka minut temu przed trafieniem Musiali trofeum wydawało się na wyciągnięcie ręki.
17:31
Bawarczycy w ostatniej kolejce wyszyli z ogromnych tarapatów i już po raz 11. z rzędu sięgnęli po tytuł.
90
Koniec! Borussia nie zdążyła już powalczyć o zwycięskiego gola. W efekcie to Bayern świętuje zdobycie mistrzowskiego tytułu po zwycięstwie 2:1 z FC Koeln!
90
Borussia Dortmund
Niklas Sule w ostatniej minucie doliczonego czasu gry trafia do siatki po uderzeniu z pola karnego! 2:2!
90
Sebastian Haller zdobywa wyrównującą bramkę, ale jego radość szybko przerwał gwizdek sędziego. Była pozycja spalona i gol nie został uznany.
90
Wrzutki na aferę w wykonaniu gospodarzy nie przynoszą efektów. Mainz mądrze się broni i nie wybija piłki na oślep, urywając kolejne cenne sekundy.
90
5 minut doliczonych w Dortmundzie. Tylko tyle pozostało Borussii na strzelenie dwóch goli.
89
Bayern odzyskuje prowadzenie w tabeli Bundesligi w 89. minucie! Gola strzelił Jamal Musiala, spychając Borussię na drugie miejsce! Ależ dramaturgia!
86
Borussia nie przestaje walczyć o wyrównującego gola, ale w tej sytuacji równie mocno musi trzymać kciuki za FC Koeln.
84
Marco Reus bliski trafienia na 2:2 z rzutu wolnego. Piłkę przed bramką strącił jednak jeszcze Mats Hummels i w efekcie uchronił gości.
80
Wybuch radości na stadionie w Dortmundzie! Wszystko za prawą wydarzeń w Kolonii, gdzie gospodarze wyrównali wynik meczu z Bayernem! Z rzutu karnego trafił Dejan Ljubicic.
80
W zespole przyjezdnych Aymen Barkok wszedł za Antona Stacha.
80
Anthony Modeste zastąpił na boisku Juliana Ryersona, Dortmund rzuca już wszystkie siły do ataku.
78
Niesygnalizowany strzał głową Reyny zatrzymany przez Dahmena! Rozpaczliwa obrona gości w ostatnich minutach.
76
Duranville znów błysnął znakomitym dryblingiem na prawym skrzydle, dośrodkował celnie do Hallera, lecz ten wyraźnie nie ma dziś swojego dnia.
74
Marco Reus doszedł do strzału głową z bliska, lecz skierował futbolówkę obok bramki.
73
Ależ szansę mieli gospodarze! Zamieszanie w szesnastce Mainz na wyrównującego gola próbowali zamienić kolejno Haller i Reus, ale nie wykorzystali okazji.
71
Edimilson Fernandes ukarany żółtą kartką za zbyt ostre wejście w Duranville'a.
69
GOL kontaktowy Borussii! Raphael Guerreiro trafia uderzeniem z pierwszej piłki, która odbiła się jeszcze od słupka, zanim wylądowała w sieci!