Cześć i czołem. Zapraszamy na mecz na Volkswagen Arena, gdzie VfL Wolfsburg gra z Borussią Dortmund.

Bundesliga / 1. kolejka
Volkswagen Arena / 19.08.2017

Akt. 19/08/2017, 17:24 GMT+2

17:24
Dzięki za śledzenie naszej relacji tekstowej. Zapraszamy na kolejne. Jakie? Zapraszamy do rozkładu dnia, który znajdziecie w naszej aplikacji mobilnej.
90'+3
KONIEC MECZU. Borussia zasłużenie wygrywa na wyjeździe z Wolfsbugiem 3:0. Gole dla gości strzelili Pulisić, Bartra oraz Aubameyang.
90'+2
Sahim zgrywa w kierunku Aubameyanga. Tym razem jednak we właściwym momencie zareagowali obrońcy.
90'
Ławka Borussii oraz kibice BVB już czekają na końcowy gwizdek.
89'
Sędzia dolicza 3 minuty do podstawowego czasu gry.
88'
Philipp bliski asysty kolejni w Bundeslidze. Ładnie dograł w kierunku Kagawy, któremu zabrakło jednak centymetrów, aby tracić piłkę.
86'
Ostatnia zmiana w BVB. Za Pulisicia wchodzi Kagawa.
Faule1
84'
Przy pomocy VAR Wolfsburg wywalczył rzut rożny.
83'
Radość Bartry po strzeleniu gola.

82'
Dimata nieczysto trafia w piłkę po rzucie rożnym.
81'
Bezbłędny bartra znów zdołał wrócić do defensywy w odpowiednim momencie.
80'
Arnold złapany na spalonym. Dostał dobrą prostopadłą piłkę z głębi pola.
79'
Piłkarskie dożynki w Wolfsburgu. BVB nie forsuje tempa, gospodarze nadal bez pomysłu.
78'
Strzały niecelne1
75'
Jakiś problem ma Zagadou. Chyba będzie potrzebna zmiana.
74'
Faul w ataku Pierre-Emerick Aubameyanga. Bramkostrzelny napastnik nawet nie protstował.
74'
Borussia pozwala Wolfsburgowi na zbudowanie ataku pozycyjnego. 30 metrów od pola karnego kończą się jednak akcje miejscowych.
72'
Peter Bosz do tej pory zdecydował się tylko na 1 zmianę. Jego zespół broni jednak inaczej niż w pierwszej połowie.