Bayern pewnie zmierza po kolejne mistrzostwo. Czy machinie Juppa Heynckesa zdołają się przeciwstawić piłkarze Hoffenheim?

Bundesliga / 20. kolejka
Allianz Arena / 27.01.2018
Mateusz Kalina

Akt. 27/01/2018, 17:24 GMT+1

17:22
KONIEC! Bayern rozbija Hoffenheim 5:2. Goście tylko wkurzyli mistrzów Niemiec, gdy szybko objęli prowadzenie 2:0. Najważniejsza wiadomość dla naszych kibiców to gol i asysta Lewandowskiego
71
Vidal świetnie radzi sobie w pojedynkach powietrznych. Chilijczyk tym razem oddalił grę z własnego pola karnego po rzucie rożnym gości
68
VIDAL strzelał głową, ale nie było wiadomo, czy piłka przekroczyła linię bramkową. Sędzia skorzystał jednak z VAR-u i uznał to trafienie
65
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl!! 4:2. BAYERN DOBIJA "WIEŚNIAKÓW"
62
Pierwsza w drugiej połowie ładna akcja Bayernu zakończona golem. RObert Lewandowski znalazł na lewj stronie COMANA, który strzałem po ziemi przy słupku pokonał bramkarza. Bayern prowadzi 3:2
62
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl!!! 3:2 BAYERN! COMAN! Asysta Lewandowskiego
56
Po dośrodkownaiu Comana mieliśmy strzał z woleja Lewandowskiego, ale piłka nie zmierzała w światło bramki.
54
Coman odwraca się z Kaderabekiem na plecach i wrzuca w pole karne. Lewandowski z trudem odgrywa do Vidala, który oddaje strzał. Piłka spokojnie ląduje w rękach Baumanna
51
Trochę senny początek drugiej połowy
48
Długa piłka od Boatenga do Lewandowskiego. Polak przyjmuje kierunkowo, ale dobrze wracają Akpoguma odbiera futbolówkę napastnikowi
46
Zaczynamy drugą połowę!
16:19
Koniec pierwszej połowy! Mamy cztery gole, Bayern remisuje z Hoffenheim 2:2. Jedną z bramek zdobył Lewandowski. Czekamy na kolejne trafienia Polaka po przerwie.
44
LEWY zakręcił obrońcą, ale niestety uderzył nad bramką. Szkoda, szkoda
43
Coman szarżuje lewą stroną boiska. Francuz wrzuca do swojego rodaka Tolisso, który źle przyjmuje i zmuszony jest do wycofania piłki do Kimmicha. Niemiec odgrywa do Alaby, który kiksuje przy strzale