W poprzedniej kolejce Bayern Monachium przegrał na wyjeździe z Borussią Moenchengladbach 1:2. Była to druga porażka mistrza Niemiec w tym sezonie ligowym. Po trzech meczach ligowych z rzędu z minimum golem, do bramki rywali nie trafił wtedy Robert Lewandowski. Czy dziś Bayern zapunktuje za trzy?

17:24
Z małymi problemami, ale ostatecznie Bayern zgarnia komplet punktów. Gościom sił starczyło tylko na pierwszą połowę, po której, zasłużenie, remisowali 1:1. Po przerwie mistrz Niemiec już Hannoverowi odjechał.
87
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 3:1! LEWANDOWSKI! Na pełnym luzie! Bramkarz poszedł z swoją prawą stronę, "Lewy" umieścił piłkę w drugim rogu!
85
KARNY DLA BAYERNU! Harnik wyciął Comana!
81
A w Bayernie Alaba za Muellera.
80
Zmiana w Hannoverze. Albornoz za Sorga.
79
TOLISSO! Optymistycznie podszedł do tematu. Mocny strzał z dystansu. Piłka przeleciała nad bramką.
77
LEWANDOWSKI! To nie jest jego dzień! Skrócił kąt Tschauner i to on znów był górą!
75
LEWANDOWSKI!!! Dośrodkował mu piłkę z lewej strony Coman, "Lewy" w wyskoku próbował nogą skierować futbolówkę do bramki! Skiksował.
67
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 2:1 DLA BAYERNU! COMAN! Zanosiło się na to praktycznie od początku drugiej połowy! Coman świetnie odnalazł się w polu karnym Hannoveru, nie dał się zablokować obrońcy i zmieścił piłkę przy słupku, strzelając z ostrego kąta!
K. Coman
Gol
K. Coman
Gole1
Strzały zablokowane1
63
KAPITALNA PARADA TSCHAUNERA!!! Bayern naciska! Gospodarze coraz bliżej gola na 2:1! Główkował Tolissom, ale bramkarz Hannoveru pięknie obronił!