"Der Klassiker" przed nami! Najbardziej wyczekiwany mecz w całym sezonie Bundesligi - Bayern Monachium podejmuje Borussię Dortmund! Przy dobrych wiatrach zespół Juppa Heynckesa już dziś mógł zapewnić sobie kolejne mistrzostwo Niemiec, ale Schalke 04 Gelsenkirchen wygrało z Freiburgiem i nawet mimo ewentualnej wygrnej Bawarczyków z BVB, tytuł nie będzie jeszcze pewny.

Bundesliga / 28. kolejka
Allianz Arena / 31.03.2018
Mateusz Kalina

Akt. 31/03/2018, 20:19 GMT+2

20:19
Deklasacja! Bayern rozgromił BVB 6:0! Mistrzostwo coraz bliżej!
20:19
KONIEC!
88
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 6:0! HAT TRICK LEWANDOWSKIEGO! Koronka! Mueller piętą do Kimmicha, ten mocno, płasko przed bramkę do "Lewego" i szósty gol dla Bayernu!
80
PISZCZEK! Zdołał oddać strzał lewą nogą, ale bez powodzenia. Dobra okazja dla BVB.
78
Ostatnia zmiana w BVB. Sahin za Goetzego.
75
Zmiana w BVB. Philipp za Pulisica.
70
HUMMELS! Główkował... ramieniem. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.
69
Kolejna zmiana w Bayernie. Rudy za Ribery'ego.
67
SŁUPEK!!! Szansa BVB! Nieczysto trafił w piłkę Goetza, ale i tak zdołał oddać strzał, po którym piłka trafiła w słupek.
66
Zmiana w Bayernie. Thiago za Jamesa.
64
Żółta kartka dla Ribery'ego.
61
Robben zrobił "Robbena". Kolejne zejście na lewą nogę i strzał. Za lekko i w środek bramki BVB. Tam był Buerki.
55
Mijają kolejne minuty, a na boisku na razie dzieje się niewiele. Oczywiście, mowa tu o samej drugiej połowie. Przed przerwą nikt nie narzekał na nudę.
50
Druga połowa rozpoczęła się w dość sennym tempie. Duża róznica między tym, co działo się przed przerwą a tym, co oglądamy teraz.
46
Na drugą połowę w ekipie Bayernu nie wybiegł Alaba. Zastąpił go Kimmich.
46
Pora na drugą połowę!
19:21
W takich przypadkach przydałaby się możliwość wcześniejszego zakończenia meczu. Taki "rage quit".
19:17
PRZERWA!
45
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 5:0!!! RIBERY!!! Rozklepana defensywa BVB i KAPITALNE wykończenie akcji przez Francuza! KAPITALNE! Genialna podcinka!