Bardzo atrakcyjnie zapowiada się piątkowe spotkanie, które rozpocznie 15. kolejkę Bundesligi. Na WIRSOL Rhein-Neckar-Arena Hoffenheim podejmuje Borussię Dortmund, a mecz można oglądać NA ŻYWO w Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze. Relację z niego można również śledzić na aplikacji mobilnej Eurosportu. Witamy.

Bundesliga / 15. kolejka
PreZero Arena / 16.12.2016

Akt. 16/12/2016, 22:22 GMT+1

22:22
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje tekstowe w serwisie mobilnym eurosport.pl. Dobranoc.
90
Nie będzie. Koniec meczu rozpoczynającego 15. kolejkę, Hoffenheim zremisowało z Borussią Dortmund 2:2.
90
Ostatnie sekundy spotkania pod znakiem przewagi gospodarzy. Będzie jeszcze gorąco pod bramką Weidenfellera?
90
Zagramy jeszcze przez trzy minuty.
90
BRONI WEIDENFELLER! W idealnej sytuacji uderzał z półwoleja z 11 metrów Kramarić, ale uczynił to zbyt lekko i do tego w środek bramki.
89
Świetnie potrafi dryblować Mor, ale brakuje mu doświadczenia przy podejmowaniu właściwych decyzji.
87
Wcześniej zółtą kartkę otrzymali Kevin Vogt i Sebastian Rudy, jeden z nich za faul, drugi za dyskusje z sędzią.
87
Momentalnie przenieśliśmy się pod bramkę Borussi, lecz Aubameyang niecelnie uderzył z rzutu wolnego.
85
NIE MA KARNEGO! Bardzo kontrowersyjna sytuacja w polu karnym Borussiii... lecz powtórki udowodniły, że Weidenfeller nie faulował Jeremy'ego Toljana. Świetna decyzja sędziego, chociaz powinien chyba pokazać graczowi gospodarzy żółtą kartkę zasymulowanie.
82
Zmiana w drużynie gości - Adrian Ramos zastępuje Christiana Pulisicia, w sumie to zaskakująco ofensywna decyzja Thomasa Tuchela.
80
Trochę korzystniej w ostatnich minutach prezentują się gracze Hoffenheim, goście grając całą drugą połowę w dziesiątkę być może opadli z sił. Brakuje jednak konkretnych sytuacji bramkowych.
76
Mecz nam trochę przygasł i liczymy, że w ostatnim kwadransie piłkarze pokażą jeszcze kilka fajnych akcji.
74
Udane piąstkowanie Weidenfellera po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.
71
Weidenfeller pewnie wyłapuje piłkę po strzale Sebastiana Rudego z 17 metrów.
69
W miejsce Francuza na murawie melduje się Emre Mor.
68
Dembele ostatecznie opuszcza murawę na noszach, chociaż początkowo jego uraz nie zapowiadał się groźnie. Teraz już wygląda to poważniej.
66
Leży na murawie Dembele i sprawia wrażenie, że ma już dosyć gry w dzisiejszym spotkaniu. Na ławce rezerwiowych gości m.in. Schuerrle i Mor.
63
Bardzo szeroko ustawiony jest w ostatnich minutach Aubameyang, a jego ścięcia z lewej strony sprawiają duże problemy obronie gospodarzy. Przed chwilą poradzili sobie z Gabończykiem dopiero na linii własnego pola karnego.
61
I jeszcze jedna roszada w składzie Hoffenheim - Baris Atik zastąpił Demirbaya, w sumie dosyć zaskakująca to decyzja Nagelmanna.
59
Czas na pierwszą zmianę, decydują się na nią gospodarze - Andrej Kramarić zastąpił Marka Utha.