Hoffenheim - Bayern, czyli najciekawiej zapowiadające się spotkanie 27. kolejki Bundesligi. Monachijczycy w dalszym ciągu nie są pewni tytułu mistrzowskiego, tymczasem "Wieśniaki" rozochociły się w walce o Ligę Mistrzów! Zapraszamy na relację na żywo ze spotkania, w którym Robert Lewandowski gra oczywiście od 1. minuty

Bundesliga / 27. kolejka
PreZero Arena / 04.04.2017

Akt. 04/04/2017, 21:55 GMT+2

21:52
KONIEC! KONIEC! KONIEC! Pierwsza porażka Bayernu od 19 listopada staje się faktem! Zasłużone zwycięstwo Hoffenheim, które zostaje na 3. miejscu w tabeli! Szkoda Roberta Lewandowskiego, który w pierwszej połowie trafił w poprzeczkę, a w drugiej zabrakło mu szczęścia przynajmniej w dwóch innych sytuacjach. Na domiar złego w meczu Borussii Dortmund z HSV do siatki trafił Pierre-Emmerick Aubameyang, który wyprzedził Lewego w klasyfikacji strzelców...
90
JESZCZE OKAZJA LEWEGO!!! Był o włos napastnik reprezentacji Polski, ale piłka odbiła się od nóg obrońcy i wyszła na róg!!!
90
TO MOGŁO I POWINNO BYĆ 1:1!!! W końcu w dogodnej sytuacji strzelał Mats Hummels, ale Baumann na posterunku!
90
Cztery minuty doliczone w Hoffenheim!
90
Domagał się karnego Vidal, ale nie było faulu na Chilijczyku w tej sytuacji
89
Zamknęli teraz piłkarze Bayernu gospodarzy w zamku hokejowym, ale mają jedynie róg
87
Trzy minuty do końca... Kibice Hoffenheim powoli odkorkowują szampany
86
Szukają do końca gola piłkarze Bayernu, ale idzie im jak po grudzie... Teraz Mats Hummels strzelił prosto w Robbena
21:39
PRZEGLĄD WYNIKÓW. Borussia Dortmund - Hamburger SV 2:0. Drugiego gola dla BVB w 81. minucie strzelił Shinji Kagawa, któremu asystował Pierre-Emmerick Aubameyang
81
Ładna akcja Robbena, ale nie miał wsparcia kolegów. Pod względem kolektywu o niebo lepiej prezentuje się dziś Hoffenheim
79
Comaaaaan holował piłkę, aż zdecydował się na strzał lewą nogą, której dziś zdecydowanie nie ma. Piłka po jego strzale niemal wyszła na... aut
76
Zaczął się ostatni kwadrans w Hoffenheim. "Wieśniaki" jakby w odwrocie, zobaczymy, czy Bayern będzie potrafił to wykorzystać
75
W międzyczasie dwie długo oczekiwane zmiany w Bayernie: Ribery za Sanchesa i Bernat za Alabę
73
Bardzo aktywny jest dziś Robert Lewandowski. Napastnik reprezentacji Polski robi wszystko, co może, ale i jemu nie idzie...
67
KRAMARIĆ MÓGŁ POSTAWIĆ KROPKĘ NAD I!!! Będzie sobie pluł w brodę Chorwat, jeśli tego wieczoru Hoffenheim nie wygra z Bayernem. Strzał z nieco więcej niż pięciu metrów Panu Bogu w okno!
66
Miał szansę Lewandowski, ale piłkę została zablokowana przez dwóch środkowych obrońców Hoffenheim
64
Czwarta żółta kartka w sezonie Roberta Lewandowskiego. Jeszcze jedna i będzie musiał pauzować, co może mu skomplikować walkę o koronę króla strzelców. Tym razem Lewy zarobił kontrowersyjne żółtko za rzekomy faul na Vogcie. Mocno naciągana sytuacja
R. Lewandowski
Żółta kartka
Strzały zablokowane1
Żółte kartki1
Faule1
62
Podwójna zmiana w... nie, nie w Bayernie. Szalai za Wagnera, Schwegler za Demirbaya