Witajcie. Ostatni dzisiejszy mecz 2. kolejki Bundesligi. Beniaminek RB Lipsk podejmuje Borussię Dortmund.

Bundesliga / 2. kolejka
Red Bull Arena / 10.09.2016

Akt. 10/09/2016, 20:25 GMT+2

20:25
Bądźcie z nami na kolejnych relacjach tekstowych
20:23
I KONIEC! RB LIPSK zalicza pierwsze zwycięstwo w Bundeslidze w historii. Gol Naby'ego Keity daje 3 punkty w meczu z Borussią Dortmund.
90'
Jeszcze szansa Dortmundu, Compper uratował zespół wybijając piłkę z linii bramkowej po strzale Ramosa
90'
Czyżby to bohater spotkania?

90'
3 minuty doliczone do meczu
90'
Zasłużyli na to trafienie gospodarze. Akcja rezerwowych zapewni im komplet punktów?
89'
Idealnie odnalazł się przed bramkarzem Keita, Rode odpuścił w środku pola. Akcja rezerwowych, najpierw Forsberg do Burke'a, ten do zawodnika z Gwinei
89'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 KEITA!
85'
Zmienia też Tuchel. Aubameyang zmieniony przez Adriana Ramosa
84'
Dominik Kaiser schodzi i zmienia go Naby Keita
83'
Piłka po poprzeczce przeszła i zacznie od bramki Gulasci
83'
PISZCZEK! Wypracował akcję BVB... wypuśił Andre Schuerrle, minął rywala. STRZAŁ BARDZO MOCNY i?!
81'
Zamknięta Borussia w końcówce. Środkiem próbowali się przebić gospodarze, na czele z Forsbergiem, ale dobrze powstrzymał go Weigl
79'
Z linii bramkowej wybił mistrz Europy, Guerreiro. Uratował Dortmund
79'
Było groźnie... Kaiser w szesnastkę, do główki niepilnowany wyskoczył Marcel Halstenberg... MOCNY i CELNY STRZAŁ i?!
78'
Dobrze między słupkami Roman Burki. Tylko rzut rożny dla gospodarzy
78'
Werner, końcówka najciekawsza z całego meczu. Ładnie poradził sobie z Bartrą... MOCNY STRZAŁ i?!
76'
Znów faulowany Schuerrle. Reprezentant Niemiec nie ma swobody, ale tak dziś będzie aż do końca spotkania
72'
Raz jeszcze zapędził się do ataku Piszczek, wyłożenie do... ano właśnie, nikogo tam nie było, by zamknąć akcję. Dobrze Polaka wypuścił rezerwowy Dembele
71'
Podwójna zmiana w BVB. Schodzą Goetze i Castro, w ich miejsce Dembele i Guerreiro