Dzień dobry! Witamy w niedzielne popołudnie. Przed nami spotkanie 25. kolejki Bundesligi. Borussia w Moenchengladbach podejmie Bayern Monachium.

Borussia-Park / 19.03.2017
Krzysztof Srogosz

Akt. 19/03/2017, 19:22 GMT+1

19:21
Koniec spotkania! Bayern po słabym występie pokonał na wyjeździę Źrebaki z Moenchengladbach. Lewandowski grał źle, wiele razy mógł podawać, ale za wszelką cenę chciał sam strzelić gola.
85'
W ekipie gości także na murawie najbardziej przepłacony zawodnik Bayernu, a więc Renato Sanchez.
Strzały niecelne2
77'
Znowu niezła okazja Lewandowskiego, ale ponownie niewykorzystana.
72'
Faule2
63'
GOL! Thomas Mueller, który cały mecz grał słabo pokonał Sommera. W końcu goście prowadzą.
D. Kuyt
Gol
D. Kuyt
Liverpool
Liverpool
60'
Super podanie Muellera do Lewandowskiego. Ten skiksował z pięciu metrów.
56'
Śmieszna sytuacja z przerwy:)
52'
Ciekawostka. Bayern nie strzelił gola w pierwszej połowie w trzech z ostatnich czterech spotkań na wyjeździe. Shame on you!
50'
Borussia cały czas gra słabo. NIe może przejść przez połowę gości.
Druga połowa
18:33
Zaczynamy drugą część spotkania. Przerwa miała 18 minut.
18:31
Statystyki Bayernu robią wrażenie, ale tylko to. Nic z nich nie wynika.
18:15
Koniec pierwszej połowy. Bayern kontroluje niby spotkanie, ale jest mega nieskuteczny.
43'
43'
Piękny strzał Robbena zza pola karnego. Piłka trafiła w słupek, a potem pod nogę Lewandowskiego. Próbę Polaka głową genialnie obronił Sommer. Man of the match!
42'
Bardzo aktywny od samego początku jest Ribery.
36'
Gospodarze na razie bez celnego strzału. Goście mają trzy dobre próby, ale Sommer między słupkami nadal bardzo pewny.
31'
27'
Bardzo długie zagranie do Alaby, ale Austriak miał problemy z przyjęciem piłki i zmuszony był wycofać do swoich kolegów z tyłu
25'
Strata gospodarzy w środku pola. Przejął piłkę Ribery, który po przebiegnięciu pół boiska podał do Lewandowskiego. Polak nie wykorzystał świetnej okazji. Trafił prosto w bramkarza.... uuuu. Słabo.