Cześć, czołem. Zapraszamy na relację z hitu Bundesligi Borussia Dortmund - RB Lipsk. Łukasz Piszczek w pierwszym składzie!

Bundesliga / 19. kolejka
Signal Iduna Park / 04.02.2017

Akt. 04/02/2017, 20:29 GMT+1

20:29
My już się żegnamy i zapraszamy na ostatnią tekstówkę w dniu z meczu Bologna - Napoli. Zieliński w pierwszym, Milik na ławce
20:28
Po 19. kolejkach prowadzi nadal Bayern, który ma 4 punkty przewagi nad drugim Lipskiem
20:22
KONIEC! Borussia wygrała z Lipskiem 1:0 i trzeba przyznać, że to był najmniejszy wymiar kary. Gola strzelił Aubameyang.
90+3'
DOBRA DECYZJA! BYŁ SPALONY!
90+3'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl dla LIPSKA!!! A NIE, SPALONY! Pobiegli w stronę sędziegu piłkarze gości, nie mogąc pogodzić się z decyzją arbitra
90'
JESZCZE JEDNA SZANSA DLA BORUSSII! Tym razem marnuje ją Ginter. Jeden z obrońców wybił piłkę z pustej bramki
89'
KONTRA BORUSSII! Znów marnuje sytuację Reus. Tym razem Niemiec nie strzelił obok bramki, ale prosto w bramkarza! To musi być gol, po prostu musi
85'
Atakuje Lipsk. Wzięli go się do roboty piłkarze wicelidera Bundesligi...
82'
PISZCZEK ZNAKOMICIE PODAŁ DO REUSA, ale Niemiec strzelił obok bramki! Szkoda, bo Polak mógł mieć asystę

79'
Jedną z niewielu nadziei dla Lipska są stałe fragmenty gry. Teraz goście wrzucali w pole karne Borussii, ale nic z tego nie wyszło.
76'
Ginter zmienia Guerreiro. - Borussia walczy o utrzymanie wyniku 1:0 - twierdzi komentator Rafał Sak
73'
Upamecano ukarany kartą za faul na Reusie
72'
Selke schodzi. Wchodzi Buerke
70'
Ładna kombinacja Lipska. Buerki wyprzedził jednak Selkego i złapał piłkę. Nie było strzału, nie było sytuacji sam na sam dla gości
67'
- Borussia trochę opadła z sił - ocenili komentatorzy Eurosportu
64'
Czołowi strzelcy Bundesligi: 17 goli ma Aubameyang, 15 Lewandowski
62'
Debmele utykając schodzi z boiska. Zastępuje go Pulisić
60'
Dembele upadł na murawę. Złapał się na nogę. Zaraz opuści boisko
58'
Prostopadłe podanie dostał AUBAMEYANG. Wpadł w pole karne, ograł obrońcę i strzelił, ale prosto w bramkarza. To powinien być gol!