Święta z Bundesligą! Dziś w Eurosporcie 2 transmisja z meczu BVB - Eintracht. Z tego spotkania robimy też tekstówkę dla tch, którzy nie moga dostać się przed TV. Nie trzeba nikomu przypominać, jakie nastroje panują w ekipie z Dortmundu. We wtorek piłkarze BVB stali się celem ataku bombowego, ucierpiał Marc Bartra, a mecz Ligi Mistrzów z AS Monaco został przełożony na środę. Podopieczni Tuchela przegrali wtedy 2:3, choć nie brakowało głosów, że ten mecz nie powinien odbywać się tak szybko po ataku.

Bundesliga / 29. kolejka
Signal Iduna Park / 15.04.2017

Akt. 15/04/2017, 17:22 GMT+2

17:22
Dzięki za uwagę i do następnego!
17:22
Dobre spotkanie! Cztery łane gole, dobre tempo i zasłużoma wygrana BVB. Po przerwie Eintracht nie był już tak groźny.
17:21
KONIEC MECZU!
90
KAGAWA! Z ostrego kąta! Broni Hradecky!
88
Swoją drogą, nie wiem, czy zauważyliście, ale mamy koncówkę już meczu i... ani jednej żółtej kartki! A przecież na brak walki nie można narzekać.
86
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 3:1! AUBAMEYANG! Gabończyk zamyka chyba już ten mecz! Zabójcza kontra BVB! Dembele poszedł na przebój i wyłożył piłkę idealnie Aubameyangowi! Ten tylko lekko podciął piłkę nad bramkarzem i jest 3:1!
84
Castro spróbowałz rzutu wolnego! Za lekko na bramkarza Eintrachtu.
79
AUBAMEYANG!!! Idealna centra Schmelzera! Gabończyk miał dużo miejsca, ale strzelił ponad bramką Eintrachtu!
77
Zmiana w BVB. Castro za Weigla. Czyli nie doczekamy się debiutu Isaka w Bundeslidze.
69
FABIAN! Minimalnie niecelnie! Płaski strzał zza pola karnego! Rzucił się Buerki, ale piłka minęła jego bramkę!
66
Od kilku minut nie byliśmy świadkami żadnej ciekawej akcji. BVB jakby uspokojone nieco po przerwie, a goście za bardzo nie mają pomysłu na sforsowanie defensywy rywali.
58
AUBA!!! Centra Dembele z lewej strony i napastnik BVB zaatakował piłkę na wślizgu! Duże pudło, choć sytuacja nie była wygodna.
57
Zablokowany Aubameyang! Gabończyk miotał się w polu karnym, ale tym razem Hradecky nie musiał interwniować. Wyręczył go jeden z obrońców.
56
Zmiana w Eintrachcie. Rebić za Anderssona Ordoneza.