Po pasjonującym, lecz ostatecznie zakończonym przegraną dwumeczu z Realem Madryt piłkarze Bayernu Monachium wracają na ligowe boiska. W sobotnim spotkaniu przeciwko FSV Mainz 05 Carlo Ancelotti wystawił do gry m.in. Roberta Lewandowskiego. Witamy i zapraszamy na relację tekstową, którą poprowadzi Stinger.

Bundesliga / 30. kolejka
Allianz Arena / 22.04.2017

Akt. 22/04/2017, 17:23 GMT+2

17:23
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje tekstowe, wkrótce będziemy na boiskach Ekstraklasy, a także zajrzymy na Wembley, gdzie rozegrany zostanie półfinał Pucharu Anglii pomiędzy Chelsea i Tottenhamem.
17:22
Duża niespodzianka na Allianz Arena, gdzie broniący się przed spadkiem piłkarze FSV Mainz zremisowali z Bayernem 2:2. Nieudany mecz zanotował m.in. Robert Lewandowski, który nie powiększył swpjego dorobku bramkowego.
Koniec Druga połowa
90+3
Obrońcy FSV Mainz wyjaśniają sytuację, a po chwili sędzia kończy spotkanie.
90+3
Szarża Robbena, Holender dośrodkowuje w pole karne i...
90+3
NIECELNIE ALONSO! Nie "Lewy", a Hiszpan Alonso oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rożnego, posłał jednak piłkę obok słupka.
90+2
Rzut rożny Bawarczyków, a po chwili jeszcze jeden. Realizator wyłapuje Roberta Lewandowskiego, czy to będzie w końcu czas Polaka?
89
Nieubłaganie zbliżamy się do 90. minuty, Bayern niby atakuje, ale mimo wszystko golkiper gości Huth nie ma tak wiele pracy, jak można się było spodziewać.
85
Nieudane wyjście Hutha z bramki do dośrodkowanej z rzutu wolnego piłki obywa się bez konsekwencji dla gości.
84
Za wysoko posłał piłkę Robben, który z 15 metrów zdecydował się uderzyć lewą nogą .
83
Jeden z nielicznych w tej połowie kontrataków gości kończy się pozycją spaloną Japończyka Muto.
17:10
A tu sytuacja, w której powinien być podyktowany rzut karny dla Bayernu po faulu na "Lewym".
17:09
Łapcie wyrównującego gola Thiago.
81
Nie jest to udany mecz Hiszpana Bernata, przed momentem ponownie zbyt mocno dośrodkował.
79
Strzał Robbena nieudany i zablokowany przez obrońców gości.
78
Zanim to nastąpi, to jeszcze jedna zmiana w zespole gości.
77
Po faulu Quaisona Bawarczycy będą wykonywać rzut wolny blisko narożnika pola karnego. W takiej sytuacji chyba Robben uderzy?
76
Na szczęście polskiemu napastnikowi nic się nie stało i gramy dalej...
75
Powtórki są bezlitosne dla obrońcy Mainz Aleksandra Hacka, a także sędziego Franka Willenborga - udowodniły one bowiem, że Robert Lewandowski został dosyć brutalnie kopnięty w stopę, to powinna być "11".