Dobry wieczór przenosimy się do Frankfurtu. Eintracht podejmuje u siebie mistrza Niemiec, ekipę Bayernu Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie.

Bundesliga / 11. kolejka
Deutsche Bank Park / 30.10.2015

Akt. 30/10/2015, 22:22 GMT+1

22:22
I KONIEC! Pierwsza strata punktów przez Bayern.
95'
Ignjovski ukarany żółtą kartką
92'
Emocje sięgają zenitu. Abraham przepychał się z Muellerem. Miał pretensje reprezentant Niemiec
90'
5 minut doliczył sędzia Siebert
90'
Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Zmęczonego Stenderę zmienia Constant Djakpa
89'
Trafia Robert Lewandowski... Minimalny spalony, bo Polak dobrze pokonał Hradecky'ego. Idealnie ustawiony był asystent sędziego
88'
Zmiana. Stefan Aigner schodzi, a w jego miejsce Stefan Reinartz
87'
Alaba miał piłkę nie na tej nodze. Reprezentant Austrii strzelił prawą nogą, co dało efekt w przestrzelonym uderzeniu...
85'
Hasebe delikatnie dotknął Robbena, a Holender upadł jakby trafił go grom z nieba. ŻÓŁTKO dla skrzydłowego Bayernu i racja
85'
101 km do 95 km przebiegniętych kilometrów dla Eintrachtu, ale na tablicy wyników 0:0
83'
Abraham dostał żółtą kartkę za dyskusje i przepychanki w polu karnym
82'
Marco Russ doszedł do strzału głową. Po koźle, ale nie miał problemu z obroną Neuer
82'
W odpowiedzi Aigner wywalczył rzut rożny.
81'
To była 100% sytuacja Roberta Lewandowskiego. Fantastyczne prostopadłe podanie Robbena, Polak wyszedł sam na sam po dobrym przyjęciu piłki. Strzał jednak obok bramki. To powinno być prowadzenie gości
80'
Tym razem Robben, bardzo ładnie rzucił piłkę za plecy obrońców, na którą poszedł Lewy... po tej sytuacji leży na murawie jeden z piłkarzy Eintrachtu, a konkretnie Zambrano
79'
Faulowany Robert Lewandowski... Carlos Zambrano. Do bramki około 30 metrów...
77'
Zmienia też Armin Veh. W miejsce Slobodana Medojevicia wchodzi Marco Russ
76'
Sięga po ostatnią zmianę Pep Guardiola. W miejsce kapitana Bayernu Lahma wchodzi David Alaba
74'
Brzydkie wejście nakładką Vidala w nogi Stendery. To powinna być żółta kartka, ale sędzia odpuścił jeszcze chilijskiemu pomocnikowi
71'
Stendera... Przeszła piłka, ale zamknął akcję Oczipka. Dośrodkował, strzelał Abraham, ale wysoko nad bramką