Witamy na pierwsze tekstówce w niedzielę. Borussia podejmuje VfB Stuttgart. Grają Piszczek i Tytoń. Zaczynamy relację!

Akt. 29/11/2015, 17:27 GMT+1

17:27
My już dziękuje. Zapraszamy na kolejne tekstówki
17:21
KONIEC! BORUSSIA ROZBIJA STUTTGART 4:1. Dwie bramki zdobył niezawodny Aubameyang
90+1'
AUBAMEYANG STRZAŁEM PO DŁUGIM ROGU POKONAŁ TYTONIA!!
90+1'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl!!! NO I AUBAMEYANG!!!! DOBIŁ GOŚCI! 4:1 dla Borussii!!!
90'
Jeszcze ostatnia akcja Aubameyanga. Gabończyk wrzucał w pole karne. Obrońcy wybili na rzut rożny
89'
Ramos wchodzi za Gundogana
87'
- Chaos rządzi teraz na boisku - podsumował komentator Eurosportu Tomasz Lach. - Nie ma dziś argumentów Stuttgart - dodał
85'
Castro polował na gola. Ładnie zszedł do środka, ale uderzył nad bramką
83'
MCHITARJAN wyprzedził obrońcę, ale jego strzał minimalnie minął bramkę Tytonia! Polak byłby bez szans gdyby to wpadło
81'
Gospodarze chcą już na spokojnie dograć do końca. Nie forsują tempa
79'
Hummels zmienia Reusa
76'
AUBAMEYANG znów strzelał i znów obronił TYTOŃ, który palcami wybił piłkę na rzut rożny
72'
Deszcz zaczyna lać w Dortmundzie, ale gospodarze nie zmieniają stylu gry i cały czas atakują
69'
BRAWO TYTOŃ! Polak broni strzał Aubameyenga. BRAWO!
67'
Stuttgart stracił już w tym sezonie gola numer 34. Statystyka fatalna
65'
SAMOBOJ! Reus dośrodkowywał, a Georg Niedermaier zrobił dość niefortunny wślizg i skierował piłkę do własnej siatki. Tytoń próbował jeszcze interweniować, ale nie zdążył
65'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl!! 3:1 BORUSSIA!!!
62'
KAPITALNIE TYTOŃ, który nogami obronił strzał Aubameyanga!
60'
Świetnie zagrał teraz Piszczek w uliczkę do Reusa. Niemiec strzelił gola, ale był na pozycji spalonej. Tym razem liniowy nie popełnił błędu
58'
Błąd sędziego i to ewidentny. Piłkę na sam na sam z bramkarzem dostał Mchitarjan, ale niestety liniowy się nie popisał podnosząc chorągiewkę