Bayern już dzisiaj może zapewnić sobie tytuł mistrza Niemiec. Wystarczy tylko, ale może i aż, pokonać Borussię Moenchengladbach. Jeśli jednak Borussia Dortmund przegra dzisiejsze starcie z Wolfsburgiem, to tym samym podaruje mistrzostwo podopiecznym Guardioli.

Bundesliga / 32. kolejka
Allianz Arena / 30.04.2016

Akt. 30/04/2016, 17:28 GMT+2

17:28
My już się żegnamy i zapraszamy na kolejne tekstówki na naszą aplikację mobilną. Trzymajcie się
17:21
KONIEC! Niespodzianka w Monachium. Bayern tylko remisuje z Borussią Moenchengladbach 1:1 i jeszcze dziś nie może cieszyć się z mistrzostwa!
90'
Jeszcze na koniec jedna akcja Gladbach, ale ostatnie podanie było za mocne
89'
Nie będzie chyba koronacji, nie będzie 26. tytułu... Trzeba poczekać tydzień
86'
Mueller zgrał do Rode. Bramkarz był jednak szybszy
84'
Thiago uderzał, ale jak najszybciej chciałbym o tym strzale zapomnieć
82'
Bayern trochę bez pomysłu w końcówce. Nie zapomnijmy, że we wtorek czeka ich arcyważny mecz u siebie z Atletico w Lidze Mistrzów
79'
Znów uciekł obrońcom Bayernu Hahn, ale tym razem był na spalonym
75'
Coman wpadł w pole karne domagając się rzutu karnego. Gwizdek sędziego milczy
74'
Przypomnijmy, że rok temu Bayern przegrał u siebie z Gladbach 0:2
72'
Stindl zagrał w uliczkę do HAHNA, a ten strzałem po krótkim rogu pokonał Neuera. Trochę błąd niemieckiego bramkarza.

72'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl 1:1!!! GLADBACH!!!
70'
SZANSA DLA GOŚCI! Dobre dośrodkowanie w pole karne Bayernu, ale Hahn nie trafił w piłkę będąc sam przed bramką. Było naprawdę blisko
68'
Alaba zmienia Boatenga
65'
25 minut dzieli Bayern od tytułu. Bawarczycy powinni dorzucić jeszcze jednego gola, żeby być spokojnym
63'
Goetze dziś zagrał bezbarwny mecz albo jak kto woli był bezzębny
61'
Thiago wchodzi za Goetze
58'
- Jak on fajnie grają na jeden kontakt - chwali Hajto drużynę Gladbach
56'
Granit Xhaka popędził na bramkę Bayernu i uderzył minimalnie obok słupka. Ładna akcja Gladbach!
53'
Kibice szykują się do wielkiego święta w Monachium. Bayern chce tam trochę na chodzonego wygrać ten mecz