Przed tygodniem Pep Guardiola nie zdecydował się wystawić Roberta Lewandowskiego od pierwszej minuty meczu z Hoffenheim. Trafienie Polaka zapewniło jednak wtedy Bawarczykom wygraną i w hitowym starciu z Bayerem Leverkusen kapitan reprezentacji Polski rozpocznie mecz w pierwszym składzie.

Bundesliga / 3. kolejka
Allianz Arena / 29.08.2015

Akt. 29/08/2015, 20:19 GMT+2

20:19
    Wydaje się, że zasłużone zwycięstwo Bayernu Monachium 3:0 z Bayerem Leverkusen
    20:17
    I KONIEC! Nie przedłużał już spotkania Florian Meyer. Bayern Monachium w 2. połowie totalnie zdominował ekipę z Leverkusen
    90'
    LEWANDOWSKI! Po pięknej koronkowej akcji i wycofaniu przez Costę piłki do Polaka, STRZAŁ jeszcze wyblokowany, na posterunku Bernd Leno
    87'
    Kontra Bayeru. Za długo holował piłkę Bellarabi, w konsekwencji tylko rzut rożny dla gośći. Zablokował go Dante
    86'
    Nie można zostawiać nawet pół metra Coście. Znów Brazylijczyk zakręcił rywalami, podanie w stronę Roberta Lewandowskiego, ale przecięte
    85'
    Arturo Vidal zalicza szczęśliwą podróż sentymentalną. To przecież w Leverkusen zrobił pierwszy krok do swej wielkiej kariery
    82'
    Douglas Costa zabawił się z rywalem. Przerzucił sobie piłkę przy linii bocznej. To pod publiczkę, ale warto czekać do 80. minuty. Mamy zmianę, w miejsce Thiago Alcantary wchodzi Sebastian Rode
    79'
    Bardzo blisko był Bayern. Dobrze rozegrał Goetze piłkę na prawej strony z Muellerem, nie popisał się w tej akcji obronnej Boenisch. Goetze strzela, ale trochę zabrakło. Bardzo dobra dynamiczna akcja gospodarzy
    78'
    Mario Goetze wchodzi za Arjena Robbena, a w ekipie z Leverkusen mamy Sebastiana Boenischa na boisku, który zmienił Wendella
    75'
    Tym razem górą Leno
    75'
    I rewanż Roberta Lewandowskiego. Polak zabrał piłkę jeszcze na własnej połowie i pobiegł sam popisując się szybkością, STRZAŁ!
    75'
    I powtórka z rozrywki. Robben znów sobie skomplikował sytuację wychodzili we 3, a Holender postanowił jednak samemu rozwiązać sytuację
    73'
    Zmiana, czyżby pożegnanie Dantego z Bayernem? Brazylijczyk zmienia Juana Bernata
    72'
    Robbie Kruse mógł szybko odpowiedzieć, ale przyjął piłkę ręką, za co obejrzał ŻÓŁTĄ KARTKĘ, piłka w siatce, ale gol nieuznany
    71'
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 3:0 BAYERN, ROBBEN!
    71'
    Tym razem piłkę na 11. metrze ustawił Arjen Robben, Holender kontra Leno
    70'
    Znów błąd obrońcy Bayeru. Douglas Costa poszedł lewą stroną i... nabił Hilberta w rękę. RZUT KARNY!