I sensacja stała się faktem. Mainz pokonało Bayern Monachium 2:1!
Bernat dośrodkowuje ze skrzydła, Lewy strzela głową, ale obok bramki
90+1'
Mueller zablokowany, ależ była okazja do remisu
90'
4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
89'
Coś niesamowitego. Najpierw Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z Termalicą, a teraz Bayern u siebie ponosi porażkę z Mainz
86'
Niezatrzymali gości. Na linii pola karnego po podaniu Baumgartlingera był Jhon Cordoba i pokonał Neuera
86'
GOOOOOOOOOOOOOOOOL! CISZA NA ALLIANZ ARENA 2:1 MAINZ
85'
Ostry kąt, przy piłce Robben... Ładnie, mocno dośrodkował, ale nikt nie przeciął lotu piłki
84'
Co za akcja Bayernu. Rzut wolny dla gospodarzy. Rafinha faulowany i Bussmann ukarany żółtą kartką
80'
Robben, coś pięknego, a jak to mówią "bajka w nodze"... wkręcił rywala w ziemię, ale jego podania nikt nie wykorzystaw. Pewnie koledzy myśleli, że Holender będzie strzelał
78'
W kwietniu 2012 roku był ostatni remis Mainz z Bayernem. Wtedy było 2:2
73'
Tak jest. Daniel Brosinski na boisku w miejsce Donatiego
72'
Giulio DOnati z kontuzją. Będzie konieczna zmiana. Wszystko na to wskazuje
72'
Ależ poszedł Ribery lewym skrzydłem. Minął kilku rywali i podawał w stronę Lewego. Tym razem tylko rzut rożny
71'
Strasznie cofnęli się goście to nie może się dobrze skończyć
70'
Bardzo ładnie, w swoim stylu Costa na prawym skrzydle, minął rywala i dośrodkowywał do Roberta, ten jednak uprzedzony przez obrońcę Mainz
68'
Holender pokusił się o kolejny strzał z dystansu, ale nie trafił w bramkę tym razem
68'
To pierwsze trafienie Robbena od listopada ubiegłego roku. Zakończył tym samym passę 7 spotkań bez gola
65'
Asystę przy trafieniu Holendra zaliczył Arturo Vidal
65'
Bardzo rzadko Bayern zdobywa takie bramki. Do bramki Mainz było około 30 metrów, ale Holender Arjen Robben zdecydował się na płaskie uderzenie tuż przy słupku. To 4. gol w tym sezonie skrzydłowego