Bayer gra z Bayernem, czyli przed nami hit Bundesligi. Robert Lewandowski będzie chciał strzelić już piątego gola w tym roku. Zapraszamy na relację live z tego starcia!

Bundesliga / 20. kolejka
BayArena / 06.02.2016

Akt. 06/02/2016, 20:22 GMT+1

20:22
Dziękujemy, że byliście z nami. Zapraszamy na kolejne relacje tekstowe na naszej aplikacji mobilnej
20:21
Koniec meczu. Bayer Leverkusen remisuje z Bayernem Monachium 0:0. Goście kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Alonso. Lewandowski zagrał przeciętnie. W końcówce miał jedną okazję, ale uderzył obok słupka.
90'
Tylko dwie minuty zostały doliczone
90'
Mimo gry bez jednego piłkarza, Bayern wcale się nie broni
89'
Ostatnie 25 minut naprawdę niezłe. W końcu coś się działo na boisku, bo wcześniej były nudy
88'
Dobra akcja Bayernu, ale na koniec niedokładnie do Alaby zagrywał Lewandowski
86'
Rode zmienia Comana, a Mehmedi Bellarabiego
84'
Alonso fauluje Hernandeza i wylatuje z boiska z drugą żółtą kartkę
83'
NAJLEPSZA OKAZJA LEWANDOWSKIEGO! Polak uderzył obok bramki! Szkoda, szkoda, szkoda...
80'
Lewandowski wypuścił w uliczkę Comana, ale obrońca wybił piłkę na aut
78'
Żółta kartka dla Alonso za przerwanie kontry
77'
Costa popędził lewą stroną, dograł do Muellera, ale Leno wybił piłkę
74'
Kiessling opuszcza plac. Wchodzi Julian Brandt
72'
Teraz goście bardziej chcą, bardziej im zależy na zmienie wyniku
70'
Michał Zachodny (Gazeta Wyborcza) na TT: Robben z wozu, Bayernowi lżej
68'
Po wejściu Muellera wyraźnie Bayern się rozkręcił. Może skorzysta na tym i Lewy
66'
Znów BAYERN I ZNÓW MUELLER! Znów nad poprzeczką. Niemal kopia sytuacji. Tym razem dostał dośrodkowanie z drugiej strony