Ostatnia sobota w tym sezonie z Bundesligą. Aż 6 drużyn broni się przed spadkiem. My będziemy na meczu Bayern z Mainz, ale oczywiście na bieżąco poinformujemy Was o wydarzeniach na innych arenach

Bundesliga / 34. kolejka
Allianz Arena / 23.05.2015

Akt. 23/05/2015, 17:34 GMT+2

17:34
To było długie i ciekawe popołudnie z ligą niemiecką. Ja już się żegnam i zapraszam na kolejne relacje na naszą stronę
17:24
Podsumujmy. Z Bundesligi spadają: Freiburg i Paderborn. Z barażach znalazł się Hamburger SV
17:24
Skończyła swój mecz także Borussia pokonując Werder 3:2.
17:24
A w doliczonym czasie gry Augsburg wrzuca kolejnego gola w Gladbach i wygrywa aż 3:1 zapewniając sobie udział w Lidze Europy
17:23
Bayern pokonuje Mainz 2:0 po golach Lewandowskiego i Schwenstengera. Brawo dla Polaka za znakomity koniec sezonu! Dwóch goli zabrakło mu do korony króla strzelców, ale i tam może być z siebie zadowolony
90'
Kończą się kolejne mecze: Eintracht - Bayer 2:1, Paderborn - Stuttgart 1:2, Hoffenheim - Hertha 2:1
89'
Skończyły się już dwa mecze. HSV - Schalke 2:0 i Koeln - Wolfsburg 2:2
86'
Na ten moment: Paderborn i Freiburg spadają, a w barażach gra Hamburgem SV.
82'
Borussia - Werder już tylko 3:2. Kontaktową bramkę zdobył Theodor Gebre Selassie
81'
Hannover podwyższa prowadzenie na 2:0 z Freiburgiem. Gości tylko cud uratuje przed degradacją. Taki wynik cieszy HSV, które co najmniej zagra w barażach.
79'
Hoffenheim - Hertha 2:1. Roberto Firmino daje gospodarzom prowadzenie
77'
Tim Matavz strzela gola dla Augsburga na 2:1 w Moenchengladbach. I nagle Augsburg awansuje na piąte miejsce!
76'
BOISKO OPUSZCZA LEWANDOWSKI, a to oznacza, że nie ma już szans na koronę króla strzelców. Zastępuje go Claudio Pizarro. Polak kończy sezon z 17. golami, na drugim miejscu
74'
Jeśli Freiburg wyrówna z Hannoverem (jest 0:1), z ligi spadnie HSV. Ogromne emocje będziemy mieli do końca
72'
Ważny gol w Moenchengladbach! Augsburg wyrównuje na 1:1 i wskakuje na szóste miejsce spychając Dortmund na siódmą lokatę
70'
Prowadzenie VFB oznacza, że Hamburg spada na 16. miejsce, które nie daje utrzymania, a zaledwie grę w barażach
69'
STUTTGART STRZELA GOLA! W tej chwili wskakuje na 14. miejsce, które daju mi utrzymanie. A Paderborn jest cały czas ostatni. Paderborn - VFB 1:2
65'
Pizarro się rozgrzewa. Oby tylko nie zastąpił Lewandowskiego
60'
A tymczasem Lewandowski ma jeszcze pół godziny, żeby zdobyć dwie bramki. Uda mu się?