Bundesliga / 23. kolejka
Allianz Arena / 27.02.2015

Akt. 27/02/2015, 22:22 GMT+1

To by było na tyle, dziękujemy za ten wieczór. Jutro zapewne na moblinej aplikacji Euosportu pojawią się relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Pozdrawia i życzy udanego piątkowego wieczoru Mike.
KONIEC SPOTKANIA, widzieliśmy dziś niezły mecz, niezły Bayern i momentami naprawdę niezłą Kolonię. Jednak różnica poziomów była zbyt duża i spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 4:1.
89'
Jak po tym meczu wyglądać będzie tabela "Bundeski"? Bayern utrzyma się na prowadzeniu z 9-punktową przewagą nad Wolfsburgiem, Kolonia wciąż będzie na 13. pozycji (raptem trzy punkty nad strefą spadkową).
87'
Statystyki strzałów: Bayern 21 - Koeln 8. Celne strzały: Bayern 9 - Koeln 4. Nic chyba tutaj nie trzeba dodawać, prawda?
85'
Ribery zalicza dzis znakomity wieczór, nawija rywali z dziecinną łatwością i jest bez dwóch zdań motorem napędowym swojego zespołu. Gol i asysta przypadkowe nie były.
Poprawka, Robert Lewandowski w tym sezonie ligi niemieckiej ma już 11 bramek.
84'
Robben znowu próbował z prawej strony, powstrzymał go po raz enty Horn.
83'
Ten Pan, pomimo czterech puszczonych bramek, jest największym bohaterem tego meczu. Gra on naprawdę dobrze i co miał obronić, to obronił. A że przeciwnikiem był klub klasy Bayernu, to zakończyło się takim bagażem goli.

82'
Robben znów spróbował swoich sił, znów w typowy dla siebie sposób nawinął do środka, uderzył z prawej strony na długi słupek, znów znakomicie broni Horn.
81'
Można już powoli podsumowywać ten mecz, Bayern był lepszy, to pewne, choć wielkie brawa dla Kolonii za postawienie twardych warunków Bawarczykom.
78'
ZMIANY ZMIANY ZMIANY - Rode za strzelca pierwszej bramki dla Bayernu i Deyverson za Ujaha.
Dla Lewego jest to 10. trafienie w tym sezonie Bundesligi.

Piękna akcja Ribery'ego, tym razem w decydującym momencie dograł do Robbena, a ten piękną podcinką podał do Polaka, który wbił piłkę klatką piersiową praktycznie z linii bramkowej.
76'
Robben czy Robert? 4:1 dla Bayernu!!!
74'
Robben za mocno z rzutu wolnego, piłka przechodzi nad poprzeczką bramki gości.
73'
Daniel Halfar długo nie poczekał, aby znów wpisać się do protokołu meczowego. Niemiec zbyt ostro potraktował Robbena i dostał żółtą kartkę.
72'
Kolejna zmiana, tym razem w drużynie gości - Halfar za Vogta.
69'
Schodzi Mueller, w jego miejsce Xabi Alonso. Ewidentnie Guardiola chce ten wynik utrzymać i uporządkować trochę chaotyczną grę w środku pola.
Duet Robbery znów zagrał pierwsze skrzypce. Ribery zagrał znakomitą piłkę na głowę Holendra, ten bez większych problemów z bliskiej odległości pokonuje Horna. To już jego 17. mecz w tym sezonie Bundesligi, czym tylko poprawia swoją pozycję lidera w tej klasyfikacji.