Przed nami mecz (prawie) na szczycie Bundesligi. Schalke podejmuje Werder. Czy Huntelaar znowu coś strzeli i powiększy przewagę nad Lewandowskim w klasyfikacji strzelców? Na relację zaprasza Stolar.

Bundesliga / 17. kolejka
Veltins-Arena / 17.12.2011

Akt. 17/12/2011, 20:19 GMT+1

20:18
Dzięki za uwagę, zapraszamy na kolejne relacje. Na eurosport.pl.
20:17
Sędzia się zlitował, nie przedłużał meczu. KONIEC! SCHALKE GROMI WERDER. MVP spotkania - Raul.
89'
SZANSA NA 6:0! MARICA SAM NA SAM. Ale zbyt ostry kąt, Rumun trafił w bramkarza.
20:14
Kibice Schalke mogą już chyba zacierać ręce na derby Zagłębia Rurhy. W takiej formie Borussia może mieć problemy.
20:12
Na trybunach trwa fiesta i w podobnie wesołym nastroju są nasi komentatorzy. Można się pośmiać.
20:09
kamilos3335: To chyba o Szczęsnym było:)
80'
Schalke już się popisuje. Finezyjne podanie do Raula, wywalczony korner.
77'
Zmiana w Schalke. Marica wchodzi. Huntelaar schodzi.
76'
Howedes dostał żółtą kartkę za symulowanie. "Ja tak skakałem do basenu na deskę" - skomentował Borek.
74'
Jurado zrobił swoje. Baumjohann go zastąpi.
19:58
Czy ktokolwiek stawiał taki wynik? Wątpię. Pogrom Werderu, koncert Schalke. Huntelaar teraz się zabawił z Wiese i pokonał go lobem. Swoją drogą, Wiese fajny sobie zrobił prezent na urodziny. Wpuścił pięć goli...
70'
GOOOOOOOOOOOOOL! TYM RAZEM HUNTELAAR PRAWIDŁOWO. MAMY 5:0.
70'
Do siatki trafił Huntelaar, ale był spalony. KONCERT GRY SCHALKE!
19:56
Ależ ma wyskok Papadopoulos!!! Kto go pokryje na Euro? Wyszedł w górę jak orzeł i strzelił głową młody stoper Schalke. Podawał Jurado.
67'
GOOOOOOOOOOOL! 4:0. PAPADOPOULOS. NASZ RYWAL NA EURO
66'
Faul Fritza kwalifikował się na czerwień, ale skończyło się na żółtej kartce. PO WRZUTCE Z WOLNEGO HUNTELAAR SKOCZYŁ DO GŁOWY. Ale niezbyt zdecydowanie, chyba ma blokadę w głowie po złamaniu.
19:51
Kapitalny gol Raula. Biegł z głębi boiska. Pokazywał, żeby do niego podać. Fuchs dośrodkował, a Raul głową skompletował hat tricka.
63'
GOOOOOOOOOOL! HAT TRICK RAULA!
60'
ARNAUTOVIĆ! Złożył się do strzału, ale piłka mu zeszła.
57'
Steevens zdecydował się zdjąć z boiska Pukkiego. Dziwne, bo dla mnie to wyróżniający się zawodnik. Za Pukkiego Draxler.