Prosto ze skoków przenosimy się na murawę. Mecz Freiburg - Borussia. Akurat Błaszczykowski dośrodkowuje z rożnego... Ale koledzy nie wykorzystali niezłego podania.

Bundesliga / 17. kolejka
Dreisamstadion / 17.12.2011

Akt. 17/12/2011, 17:21 GMT+1

17:21
Obowiązki naglą więc bez przedłużania - dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne tesktówki.
17:20
Koniec meczu. Borussia wygrywa 4:1. Polacy mieli udział przy każdym golu.
88'
Kagawa w słupek, ale ze spalonego.
86'
Perisić źle przyjął piłkę i nie podał celnie. Mogła być piąta bramka.
17:14
BOHATEROWIE SĄ ZMĘCZENI! Lewandowski schodzi, Barrios wchodzi. Jakoś wylewnie się nie uściskali koledzy...
84'
Akcja Błaszczykowskiego. Pociągnął skrzydłem, wyłożył piłkę do Kehla. Ale temu zeszła piłka z nogi.
82'
Była szansa na piątego gola. Kontra Borussii, trzech na dwóch. Ale Grossekreutz wykonał złe ostatnie podanie.
78'
Kłopoty Lewandowskiego. Polak zwija się bólu, ale chyba sam bardziej uderzył przeciwnika łokciem. I żółta kartka dla Polaka. Wychwycił to arbiter.
17:06
Lewandowski jest czwarty w klasyfikacji najlepszych strzelców BL. Prowadzi Gomez - 16 goli.
17:04
A spotkanie obserwuje dziś 24 tys. widzów. Pamiętam w czasach, gdy w Bundeslidze grał Majak i Dembiński, a człowiek czekał cały weekend na magazyn Ran w Sat 1, taką frekwencja działał na wyobraźnię. Na szczęście dziś, od niedawna, frekwencję na niektórych stadionach w Polsce mamy dobrą. I obiekty ładne.
17:01
Robert znowu dołożył nogę, piłę na talerzu dostał od Grossekreutza. CO NIE ZMIENIA FAKTU, ŻE POLAK GRA DZIŚ REWELACYJNIE. Dwa gole i asysta. Do tego bardzo aktywna postawa. Ciekaw jestem noty w Kickerze.
70'
GOOOOOOOOOOOL. LEWANDOWSKI!!! DRUGI GOL POLAKA, CZWARTY BORUSSI.
66'
Santana ma jakiś uraz, musiał zejść z murawy. Ale już kontynuuje grę.
64'
A Freiburg nie rezygnuje. Aktywny Caligiuri strzelał po raz kolejny.
62'
Zmiana w Borussii. Owomoyela za Schmelzera.
16:51
Robert pociągnął lewym skrzydłem, nawinął obrońcę i wycofał do Grosskreutza. Ten przyjął i precyzyjnie uderzył, piłka od słupka wpada do bramki. Szósta asysta Lewandowskiego w sezonie. 11 goli, 6 asyst po połowie sezonu? Welt klasse
59'
GOOOOOOOOOOOOOOOOL! GROSSKREUTZ PO PODANIU LEWANDOWSKIEGO. 3:1
16:48
Osorio.de: Też miałem takie wrażenie, ale nie było żadnej dobrej powtórki.
58'
Kuba dostał cios w grdykę. Nieprzyjemne, ale już się pozbierał.
57'
ZNOWU KONTROWERSJA! Kagawa wychodzi sam na sam, ale sędzia dopatrzył się faulu Lewandowskiego. A Robert przygasł w drugiej połowie.