Czy Sławomir Peszko pójdzie dziś w ślady Roberta Lewandowskiego i zostanie bohaterem swojej drużyny? Dowiemy się o tym już wkrótce! Na tekstówkę z meczu Hertha Berlin - 1.FC Koeln zaprasza Kali.

Bundesliga / 8. kolejka
Olympiastadion / 01.10.2011

Akt. 01/10/2011, 20:25 GMT+2

20:25
    Na dziś koniec z Bundesligą. Przed nami jeszcze arcyciekawy mecz w Serie A: Inter - Napoli! Trzymano!
    20:23
    Mecz zakończył się po pierwszej połowie. W drugich 45 minutach praktycznie nic się nie działo. Nie licząc dobrej sytuacji zmarnowanej przez Peszkę.
    20:22
    Koniec meczu.
    90
    Dwie minuty doliczone... Ech...
    20:20
    .Mariusz.: "Panie redaktorze albo wy konentatorzy.Mam do was wielką prośbę.Wie ktoś w jakich godzinach jest jutro Stadion Narodowy otwarty?Proszę o odpowiedź.Z góry dziękuję" - 10:00 - 20:00
    90
    MOGŁO BYĆ 4:0!!! Raffael wpadł z piłką w pole karne, ale strzelił tuż nad bramką!
    89
    Może chociaż sędzia się zlituje i nic nie doliczy do podstawowego czasu gry.
    87
    Druga połowa kompletnie niepotrzebna. Poza akcją Peszki, goście nawet nie powąchali honorowego trafienia. Zzzzzzz...
    83
    Niemeyer chciał ożywić nieco spotkanie strzałem z ponad 30 metrów. Brawa za dobre chęci, ale była to bardzo słaba próba.
    78
    Ostatnia zmiana w meczu. Lustenbereger za bohatera spotkania, Lasoggę.
    76
    Lasogga ukarany żółtą kartką za faul na Matuszczyku.
    72
    Franz za Jankera w Herthcie.
    71
    Żółta kartka dla Laniga.
    70
    Hertha zdecydowanie już tylko trzyma wynik. Zresztą bardzo słusznie. Od czasu do czasu gospodarze próbują wyjść z kontrą. Z gry znaczną przewagę ma Kolonia, ale to goście są w plecy 0:3.
    67
    Zmiana w Kolonii. Lanig za Jajalo.
    64
    Zmiana u gospodarzy. Rukavytsya za Ben-Hatirę.
    62
    Żółta kartka dla Peszki. A faulował Eberta.
    57
    PESZKO!!! Ależ okazja! Najlepsza dla gości w tym meczu! Polak strzelił jednak z około 11 metrów prosto w bramkarza!
    53
    KONTRA HERTHY! Lasogga przełożył piłkę na lewą nogę i strzelił tuż zza pola karnego. Tuż ponad bramką!