To może być szczęśliwa kolejka dla Polaków z Borussii Dortmund. Schalke straciło punkty z Mainz i na razie wypadło z gry o pierwsze miejsce. Teraz trudny sprawdzian przed Bayernem Monachium. Na wyjeździe Bawarczycy grają z Hamburgerem. Jeśli wygrają, zrównają się punktami z Borussią. W przeciwnym razie, mistrzowie Niemiec będą samotnym liderem.

Bundesliga / 20. kolejka
Volksparkstadion / 04.02.2012

Akt. 04/02/2012, 20:25 GMT+1

20:24
Uff, emocjonujący to był mecz na Imtech Arena. Dzięki za uwagę, zapraszamy na kolejne relacje.
20:21
KONIEC MECZU! HSV - BAYERN 1:1. TO OZNACZA, ŻE BORUSSIA JEST SAMOTNYM LIDEREM!
90+2
ALEŻ SZCZĘŚCIE GOSPODARZY! Olić miał sytuację bramkową, ale nie trafił!
90'
Arbiter dolicza dwie minuty. Piłka w rękach Drobnego. Bayern może mieć czas na jedną, dwie akcje.
88'
Bayern już atakuje rozpaczliwe. Czy się uda!
85'
Son dryblował w polu karnym, jak Lewandowski dwie kolejki temu. Ale został powstrzymany.
20:13
svirus88: "Hamburg bez wzgledu na wynik wygral ten mecz , wspaniala gra ;)" Fakt, bohaterska, ale też trochę szczęśliwa postawa.
83'
Schweinsteiger! Ale bomba! Już myślałem, że piłka wpada w okienko. Przeleciała jednak tuż obok.
80'
RIBERY! O jeden drybling za daleko. A mógł poważnie zagrozić bramce Drobnego.
20:06
Tak na marginesie. Na głównej stronie mamy cztery (!) tesktówki, czyli to, co kibice lubią najbardziej.
77'
ŚWIETNE PODANIE DO SONA. KOREAŃCZYK JEST SAM NA SAM. BRAMKARZ MINIĘTY I... SON STRZELA OBOK SŁUPKA. Wyborna sytuacja HSV.
75'
Bohater HSV Sala schodzi z boiska. Za niego Ilicevic.
20:00
Rzut rożny. Zamieszanie. Piłkę przedłuża Muller. Trafia do niepilnowanego Olicia. I ten z bliska wbija do bramki. Bayern zasłużył na wyrównanie. Ale wciąż nie dogoni Borussii w takim układzie. Musi wygrać!
71'
GOOOOOOOOOOOL. OLIĆ I JEST 1:1.
70'
NIESAMOWITA INTERWENCJA DROBNEGO! Sytuacyjny strzał Mullera. Piłka leci przy słupku. I Czech wybija.
19:56
Ciekawe, czy Lewandowski i spółka siedzą teraz przed telewizorami?
69'
Petrić zakręcił rogala, ale nad poprzeczką.
68'
To byłby ciekawy zwrot akcji. Jedna z nielicznych akcji HSV. Faul i szansa na strzał z wolnego.