Bundesliga / 1. kolejka
MEWA ARENA / 07.08.2011

Akt. 07/08/2011, 17:20 GMT+2

17:19
Koniec meczu. Mainz wygrywa z Bayerem 2:0 po golach Allagui'ego i Topraka (samobój). Gospodarze zwyciężeli, choć gole zdobywali po wyraźnych błędach piłkarzy z Leverkusen. Ja już się żegnam.
90'
Minuta doliczona
89'
POWINNO BYĆ 3:0!!! IVANSCHITZ zatańczył z piłkarzemi gości, oddał strzał, ale bramkarz jakimś cudem wybił piłkę na rzut rożny
87'
Caligiuri zagrywał w pole karne po ziemii, Toprak przecinał dośrodkowanie, ale tak niefortunnie, że strzelił samobója
87'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, 2:0, SAMOBÓJ!!!
86'
A tymczasem Legia prowadzi na wyjeździe z Cracovią 1:0
84'
Kiessling zmienia Renato Augusto
83'
Risse z Mainz strzela z dystansu, ale wprost w bramkarza. Uderzenie było mocne, ale nie mogło wpaść
82'
Do wejścia na boisko szykuje się Kiessling
80'
Mainz gra dziś na nowym stadionie, jest on o 15 tysięcy większy od starego obiektu
76'
DWÓCH GRACZY GOŚCI WYCHODZI NA BRAMKARZA!!! Schurrle podaje do Derdyioka, ale ten za długo zwlekał i w końcu oddał słaby strzał. A mogło być tak pięknie
74'
Bungert ukarany przez sędziego żółtą kartką
73'
PIĘKNA AKCJA ALLEGUI'ego, który jak dziecko ograł Topraka, huknął z całej siły, ale dobrze zachował się bramkarz
70'
Stiebert poza boiskiem, zmienia go Choupo-Moting
67'
Wreszcie zaczął rozgrzewać się Ballack. Ciekawe czy wejdzie na boisko?
66'
Żółta kartka dla Polanskiego za faul za Benderze
66'
Do mefjuxdd: Maciej Murawski z Andrzejem Janiszem
64'
W drugiej połowie Leverkusen gra słabiutko na co zwracają uwagę nasi komentatorzy
62'
Naciska MAINZ. IVANSCHITZ posyła bombę z 15 metrów, a bramkarz musi piąstkować piłkę