Przenosimy się na Signal Iduna Park! Przed nami mecz Borussia Dortmund - VFL Wolfsburg. Zaprasza jk!

17:22
Doskonała postawa Polaków. Bramka i asysta Lewego oraz dwie asysty Piszczka. Jest radość!
91'
KONIEC MECZU!!! Borussia pokonuje Wolfsburg 5:1!
89'
Minutę dolicza sędzia
88'
Hleb nie miał nic do stracenia. Płaski strzał z 17 m. NIECELNY
84'
HUMMELS! Mocny strzał, ale nad poprzeczką...
81'
A tak Robert Lewandowski zdobył swojego ósmego gola w bieżących rozgrywkach Bundesligi
78'
Rewelacyjnie zachował się Piszczek! Polski obrońca z dziecinną łatwością ograł dwóch rywali i świetnym podaniem wypuścił do przodu Goetze. Ten z dużym spokojem pokonał Benaglio
77'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! GOETZE!
74'
I ostatnia zmiana w ekipie BVB - Barrios za LEWEGO
73'
Żótko dla Grosskreutza
71'
Leitner schodzi, Kehl wchodzi
69'
Łapcie asystę Lewego
67'
Schmelzer do Kagawy, ten zewnętrzną częścią stopy między dwóch obrońców do LEWEGO. Polski napastnik znalazł się w sytuacji sam na sam, technicznie podciął futbolówkę, która po chwili powolutku minęła linię bramkową! BRAWO! ÓSME TRAFIENIE LEWEGO!
66'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! I kto? ROBERT LEWANDOWSKI!
63'
Natychmiatowa odpowiedź gospodarzy! Goetze wykonywał rzut rożny. Świetnie zacentrował na głowę PISZCZKA, który przydłużył piłkę do Bendera. Ten bez problemu umieścił piłkę w praktycznie pustej bramce
62'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! BENDER!
61'
Trasch przytomnie podał do stojącego 3 metry obok Hleba i Białorusin pewnie umieścił piłkę w bramce!