Piłkarze lidera Bundesligi Borussii Dortmund z 11 ostatnich meczów wygrali 10, a nie przegrali od 21 kolejek. Dziś z VfB Stuttgart zechcą nie tylko kontynuować tę serię, ale i utrzymać pięciopunktową przewagę nad drugim w tabeli Bayernem Monachium. Zaprasza jk

Bundesliga / 28. kolejka
Signal Iduna Park / 30.03.2012

Akt. 30/03/2012, 22:23 GMT+2

22:23
O tym meczu długo będziemy pamiętać. Dzieki, że byliście z nami! DOBRANOC!
90+3
KONIEC, KONIEC, KOOOONIEC!!! 4:4
90+3
Katastrofalny błąd Hummelsa, który... podał piłkę pod nogi Gentnera! Ten z pięciu metrów mocnym strzałem pod poprzeczkę daje VFB remis!
90+2
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 4:4!
89'
Trzy minuty doliczone
88'
Rzut wolny dla Borussii. Piłka spadła pod nogi Perisicia, który z pierwszej piłki pokonuje Ulreicha!
87'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 4:3!
85'
Łapcie gola Kuby
83'
aaaaaaaaaaj! Wrzutka Kuby i Lewy nie sięga piłki!
83'
CO ZA MECZ!!! Hummels wziął przykład z Lewego. Posłał armatę z linii pola karnego! IDEALNIE! Piłeczka wpadła do siatki tuż przy prawym słupku!
82'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! HUMMELS!
81'
LEWY! Natychmiast chciał odpowiedzieć nasz napastnik! Potęznie strzelił z 26 m, ale bramkarz był tam, gdzie powinien
80'
ZNOWU SCHIEBER!!! Poszedł lewą stroną i strzałem przy dalszym słupku umieścuił piłkę w bramce! Załamany Juergen Klopp
79'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 2:3! Coś nieprawdopodobnego!
78'
Schieber poszedł na przebój. Upadł po walce na łokcie z jednym z obrońców i wydawało się, że jest po wszystim. Ale nie! On wstał, zagarnął piłkę i po chwili umieścił ją w bramce!
77'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:2! Niestety...
76'
Uuujć. Nie wyszło Kagawie. Za głębokie dośrodkowanie i od bramki wznawia grę Ulreich
74'
Stuttgart coraz groźniejszy! Schmelzer bez namysłu wybija piłką poza bisko...
73'
Borussia nieco opadła z sił. Nie da się grać na takich obrotach przez 90 minut...