Witamy, witamy! Od razu super info - jak podaje kicker.de, w wyjściowym składzie BVB na mecz z Herthą Berlin mamy trzech Polaków! Brzmi nieźle. Transmisja startuje o 15:30 na Eurosporcie 2, a tu na tekstówkę zaprasza Kali.

Bundesliga / 5. dzień meczu
Signal Iduna Park / 10.09.2011

Akt. 10/09/2011, 17:27 GMT+2

17:27
Niedługo pojawi się u nas WIDEO z golem Lewego. A ja na razie się z Wami żegnam. Wracam na pierwszą połowę Legia - Podbeskidzie. Do następnego!
17:25
Niespodzianka w Dortmundzie! Hertha wygrywa z BVB 2:1! Pierwsza końcówka nie byla najwyzszych lotów, ale po przerwie emocji nie brakowało!
17:24
KONIEC MECZU!!!
90+3
PISZCZEK!!! OKAZJA NA REMIS!!! Nie sięgnął jednak dobrze piłki!
90
Cztery minuty doliczone.
88
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! BVB ŁAPIE KONTAKT!!! LEWANDOWSKI!!! Idealnie znalał się w polu karnym po centrze z rzutu wolnego! Piękna główka i Kraft tym razem bez szans!
87
Zmiana u gości. Lustenberger za Raffaela.
86
PERISIĆ!!! Ależ pofrunął do piłki Kraft! Dobra glówka Chorwata, ale bramkarz gości gra dziś rewelacyjny mecz.
84
BRONI KRAFT!!! Wyciągnął się jak struna i w dobry stylu sparował na róg piłkę po strzale Perisica.
83
Zmiana w Herthcie. Ben-Hatira za Eberta.
81
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 2:0 DLA HERTHY!!! NIEMEYER!!! Nie upilnował Mijatovica Subotić, ten doszedł do strzału głową. Trafił w bramkarza, ale z najbliższej odległości dobił Niemeyer!
80
EBERT!!! Kolejna okazja dla gości! Idealnie kąt skrócił Weidenfeller i tylko dzięki temu cały czas jest 0:1!
79
RAFFAEL!!! ZABAWIŁ SIĘZ OBRONĄ!!! Wszedl w pole karne, jak nóż w masło i strzelił między nogami Weidenfellera! PECH! Trafił w słupek!
73
Zmiana w BVB. Zidan za Bendera. Ofensywny pomocnik za defensywnego.
71
BENDER!!!! Kapitalny strzał! Potężna bomba z dystansu i... POPRZECZKA!!!
69
RAMOS KONTRA SUBOTIC!!! Musiał sporo ryzykować obrońca BVB, ale był górą w tym pojedynku!
61
PERISIĆ! Była okazja do wyrównania, ale Chorwat źle przyłożył stopę do piłki i mocno przestrzelił.
60
Zagotowało się w polu karnym gości. Próbował Bender, próbował Kagawa - wynik? Nadal 0:1.
59
Zmiana u gości. Rukavytsya za Toruna, a w BVB Perisić za Kubę.
56
RAFFAEL!!! POWINNO BYĆ 0:2!!! Kapitalna, kolejna już centra Eberta! Strzał z powietrza, bez przyjęcia Raffaela i POPRZECZKA!!!