I jesteśmy w Monachium! Za chwilę mecz Bayern - Hetha, a na tekstówkę zaprasza Kali.

Bundesliga / 9. kolejka
Allianz Arena / 15.10.2011

Akt. 15/10/2011, 17:20 GMT+2

17:20
A na razie ode mnie to tyle. Przed nami jeszcze wspomniany mecz z Premier League i wizyta na boiskach ligi hiszpańskiej. Trzymajcie się!
17:19
Silvio Berlusconi AcM: "A czy będzie relacja z meczu CHELSEA - EVERTONEM?" - będzie, a ogarnią ją jk.
17:19
Licząc wszystkie rozgrywki, Bayern nie stracił gola od 1148 minut (748 minut w Bundeslidze).
17:18
Praktycznie spotkanie skończyło się w 13. minucie. Później to już była tylko gierka treningowa.
17:17
Sędzia zlitował się nad gośćmi i zakończył mecz 10 sekund po regulaminowym czasie gry.
88
MIJATOVIĆ!!! Mógł zaskoczyć obronę Bayernu! Zaspali gracze gospodarzy i Mijatović strzelał z około 7 metrów. Wysoko nad bramką...
87
Dobre piąstkowanie Neuera. Nie miał dziś zbyt wiele pracy. W zasadzie... wcale jej nie miał.
84
Kroos z dystansu! W sam środek bramki. Tam był Kraft, który pewnie złapał piłkę.
80
Przekombinował tym razem Ribery. Kiwal, kiwał w polu karnym, zamiast podać/strzelać. Wyjaśnili sytuację obrońcy gości.
17:06
misza1280: "a tekstówka z meczu Milan vs Palermo???" - na rozkładzie jazdy niestety tego nie mamy.
78
I... jeszcze jedna zmiana. tym razem już ostatnia. Contento za Lahma.
75
I jeszcze jedna zmiana u gospodarzy. Olić za Gomeza.
73
Zmiana w Bayernie. Alaba za Muellera.
16:58
seweryn.drg: "Panie redaktorze będzie tekstówka z meczu Barcelona - Racing?" - będzie, będzie.
70
Zmiana u gości. Ramos za Lasoggę.
69
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 4:0!!! GOMEZ!!! Piłka wpadła do bramki po rękawicy Krafta! Wyczuł strzelca golkiper. Zabrakło mu jednak szczęścia.
68
KARNY DLA BAYERNU! Hubnik wyciął Ribery'ego.
66
I tak sobie kopiemy w dość sennym tempie... Od czasu do czasu przyspieszy Bayern, a piłkarze Herthy czekają już chyba na koniec meczu.