Witamy wszystkich sympatyków Bundesligi!

Bundesliga / 6. kolejka
BayArena / 17.09.2011

Akt. 17/09/2011, 17:24 GMT+2

Cóż za niespodziewany wynik!! Niesamowicie skuteczni zawodnicy z Kolonii dzisiajeszego dnia!
Koniec meczu!!
94
GOOOOOL!! Mato Jajalo urwał się obrońcom i wychodząc sam na sam dostal piłkę. Bez większych problemów pokonał bramkarza Leverkusen!
91
Bardzo brutalny wślizg Schurrle w nogę Eichnera i bezpośrednia czerwona kartka dla gracza Bayeru
Natomiast w meczu Wolfsburga ostatnie 10 minut w bramce zagra zawodnik z pola - Makoto Hasebe.
4 minuty doliczone do drugiej odsłony
Z innych boisk: Duże wyladowania atmosferyczne nad Norymbergą, przez co przerwano mecz 20 minut przed końcem.
Brazylijczykiem za linią boczną zajęli się masażyści FCK
86
Nie może podnieść się Geromel. Albo skurcz, albo nadciągnął jakiś mięsień.
84
Novakovic pociągnął do prawego narożnika, wybił Leno wprost do Podolskiego który potężnie uderzył z wolnego. Pustą bramkę zablokował obrońca Leverkusen, po części ręką.
82
Rensing za opóźnianie gry nagrodzony żółtą kartką
82
Rolfes na wiwat ponad bramką
81
3 graczy 1FCK wyszło z kontrą. Clemens zagrał na środek do Podolskiego, ale dobrze zareagował jeden z defensorów Leverkusen
80
Zmieniają i Aptekarze. Za Schwaaba wejdzie Bellarabi
80
Za wszelką cenę Clemens chciał zatrzymać Augusto, za co dostał zółry papier.
78
Podolski strzela, ale bardzo rozregulowany celownik reprezentanta Niemiec.
77
Ostatnia zmiana w drużynie FC Koeln. Sławomir Peszko schodzi z murawy. W jego miejsce Christian Clemens
Leży na murawie Sławomir Peszko po starciu z Samem.
69
GOOOOOL!! Róg dla Bayeru, strzał Ballitscha głową wyciąga Rensing, ale wobec dobitki Rolfesa jest bezradny! 1:3!