Po emocjach związanych z meczami Borussii Dortmund i Kaiserslautern czas na kolejny mecz Bundesligi z udziałem polskiego piłkarza. Na tekstówkę ze spotkania FC Koeln kontra FC Kaiserslautern zaprasza Stinger.

Bundesliga / 19. kolejka
RheinEnergieStadion / 28.01.2012

Akt. 28/01/2012, 20:21 GMT+1

20:21
Aha, zapomniałem rozwiązać zagadkę - brawo dla "Dev3", gdyż na zdjęciu był widoczny Martin Max.
20:20
Na RheinEnergieStadion Schalke 04 pokonuje FC Koeln 4:1, zrównując się dzięki temu w tabeli z Borussią Dortmund i Bayernem Monachium. Kolonię czeka ciężka walka o utrzymanie. A tekstówkę prowadził Stinger.
90
KONIEC MECZU!!! Podobnie jak w pierwszej części arbiter doliczył tylko kilka sekund, ale nie było potrzeby tego meczu przedłużać.
90
Jesteśmy już w doliczonym czasie gry.
86
I jeszcze jedna roszada w składzie Schalke - Teemu Pukki zastąpił Draxlera.
84
Zmiana w zespole gości - Strzelca dwóch bramek Cipriana Maricę zastąpił Christoph Moritz, kolejny młody piłkarz w zespole gości. Ciekawe w jakiej dzisiaj jest formie... gdyż wczoraj obchodził 22. urodziny.
82
Jak w masło wchodzą w defensywę gospodarzy piłkarze Huuba Stevensa, szczególnie teraz, gdy grają w przewadze jednego gracza. Po błyskotliwej kombinacji zagrywa przed pole bramki Huntelaar, a nadbiegający Hoger wbił piłkę do pustej bramki.
82
GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! 1:4!!!!!!!!!!!!!!! HOGER!!!!!!!!!!!!!
82
81 minut trwał dzisiejszy występ Sławomira Peszki, zastępuje go na ostatnie minuty Martin Lanig.
20:09
To już szesnaste trafienie Huntelaara w tym sezonie.
79
GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! Rensing wyczuł strzał Holendra, ale uderzenie było jednak na tyle precyzyjne, że bramkarz gospodarzy nie był w stanie zatrzymać piłki.
78
A wprowadzony kilkanaście minut temu Miso Brecko za ten faul otrzymał czerwoną kartkę. Jedenastkę będzie wykonywał Klaas Jan Huntelaar...
77
KARNY DLA SCHALKE!!!!! Brecko fauluje w polu karnym Draxlera, goście mają okazję podwyższyć swoje prowadzenie.
77
Zakręcił obrońcami w polu karnym Jurado, ale ostatecznie połączone siły "Kozłów" w polu karnym pozbawiły Hiszpana piłki.
20:03
PRZYPOMINAM O ZAGADCE! Wiem, że ujęcie nie jest najlepsze, ale spróbujcie. Który z byłych piłkarzy Schalke widoczny jest na zdjęciu?
75
NIECELNIE PODOLSKI! Najlepszy strzelec gospodarzy próbował z rzutu wolnego, piłka jednak przeleciała nad poprzeczką.
74
Zamieszanie w polu karnym gości, jednak nawet bez oddanego strzału na bramkę Unnerstalla. Ostatecznie Schalke wychodzi z opresji.
72
JEDNAK MARICA! Świetnie ustawił się Rumun w okolicach pola bramkowego i uprzedzając Geromela dobił strzał głową Klaasa Jana Huntelaara.