Popołudnie z Bundeligą dla polskich kibiców zapowiada się szczególnie interesująco. W meczu 1.FC Koeln - Borussia Dortmund będziemy mogli oglądać od pierwszej minuty czterech naszych reprezentantów! Start o 17:30. Tekstówka tutaj, a transmisja na Eurosporcie 2. Zaprasza Kali.

Bundesliga / 27. kolejka
RheinEnergieStadion / 25.03.2012

Akt. 25/03/2012, 19:31 GMT+2

19:31
Na razie to ode mnie tyle. Widzimy się na klasyku Seria A (Juventus - Inter). I przy okazji, w imieniu Kaszaja, zapraszam na mecz PSG - Bordeaux. Do napisania!
19:29
Świetny mecz Polaków z BVB. Zawodnik meczu? Piszczek lub Kagawa. Borussia rozgromiła na wyjeździe 1.FC Koeln 6:1!
19:28
Sędzia zakończył męki gospodarzy równo z 90. minutą!
89
Gundogan za mocno podawał w kierunku Schmelzera.
@DenmarkMafia - przecież my się tu na niczym nie znamy. Np. ja siedzę po nocach nad NBA, żeby tylko pooglądać reklamy między kwartami.
84
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 6:1!!! PERISIĆ!!! Kolonii nie ma na boisku. Gundogan prostopadle do Perisica, Chorwat wyszedł sam na sam z bramkarzem i nie dał Rensingowi szans!
dkm1941bismarck: "Porównanie "trójki prowadzącej" B.D. do VFL i Chicago jest nie na miejscu - 1-szy klub nie odegrał praktycznie ŻADNEJ roli w Bundeslidze, a Chicago to półamatorzy - obecna Borussia to fenomen jakiego jeszcze nie było, bo główne "skrzypce" odgrywają w niej 3 Polacy, którzy praktycznie już obronili Mistrza." - co doVfL porównianie jest jak najbardzoej na miejscu. Polacy mieli ogromy udział w ustabilizowaniu tego klubu w Bundeslidze. Fire to ciekawostka.
82
Zmiana u gospodarzy. Pezzoni za Laniga.
80
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 5:1!!! KAGAWA!!! Kuba do Łukasza, Łukasz prawej strony pola karnego przed bramkę do Japończyka i 5:1! Gol i dwie asysty Piszczka! Co za mecz prawego obrońcy!
78
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 4:1!!! GUNDOGAN!!! Rozklepana defensywa Kolonii. Asystę zalicza Kagawa, a do pustej bramki formalności dopełnia Gundogan!
77
Zmiana w Kolonii. Ishak za Peszkę. Niestety, ale słaby mecz skrzydłowego. Zresztą jak całej drużyny z Kolonii.
75
Perisić oddał bardzo niecelny strzał głową. Kolonii chyba już za bardzo nie chce się grać. W ogóle nie starają się zdobyć kontaktowej bramki...
73
Zmiana w BVB. Perisić za Grosskreutza.
Trójka Polaków prowadziła grę również w Chicago Fire (Kosecki, Podbrożny i Piotr Nowak).
whisky99: "Panie redaktorze pamieta pan by kiedykolwiek dla jakiegos zagranicznego zespolu trojka polakow znaczyla tyle ile Lewandowski, Piszczek i Błaszczykowski obecnie dla BVB?" - kiedyś o tym pisałem. Tak było w Wolfsburgu kilka sezonów temu. Tekst w linku poniżej:
67
Kolonia po przerwie nie istnieje. Ani razu gospodarze nie zagrozili bramce Weidenfellera.
ILoveMSC: "Za co Podolski dostał żółtą kartkę?" - za wykopanie piłki po gwizdku w trybuny.
63
Zanosi się na ósme zwyciętwo BVB z Kolonią pod wodzą Kloppa. Ósme w ośmiu meczach. Niezły wynik.