Cześć. Witajcie. Jak się macie? Fajnie, fajnie jest? Jeśli nie, to być może fajnie będzie po spotkaniu Kaiserslautern z Werderem Brema...

Fritz-Walter-Stadion / 21.01.2012
Piotr Onami

Akt. 21/01/2012, 20:25 GMT+1

20:25
To tyle z Kaiserslautern. Później wrzucimy wideo ze skrótem meczu. Gwaranuję, że Świerczoka tam nie zabraknie, choć to nie my będziemy wybierać akcje do skrótu.
20:23
Powiem Wam, że jestem w szoku. Nagle z nikąd objawił się nam ZNAKOMITY NAPASTNIK! Przyszedł z polskiej I ligi. Nigdy nie grał w Ekstraklasie. Ma zaledwie jeden mecz w młodzieżówce. Sięga po niego klub Bundesligi, po miesiącu okresu przygotowawczego wystawia w pierwszym składzie. Kuba gra pełne 90 minut i jest jednym z najlepszych na boisku. Szacunek dla Ciebie Młody!
20:21
I to była ostatnia akcja meczu. Podział punktów w Kaiserslautern.
90'
GOL ŚWIERCZOKA! NIE MA! CENTYMETRY. ALE JAK ŁADNIE ON TO ZROBIŁ! Obrócił się z obrońcą na plecach i strzelił lewą nogą. Tuż przy słupku.
89'
ŚWIERCZOK MIAŁ PIŁKĘ MECZOWĄ! Nawinął obrońcę zwodem i uderzył przy słupku. Ale po pierwsze, sędzia pokazał spalonego. Po drugie, Polak nie trafił w bramkę.
88'
Strzał De Wita (dla mnie gracz meczu). Mocno, trochę w środek i Wiese broni.
87'
Ostatnie minuty w Kaiserslautern. Jest zmiana w ekipie gospodarzy. Kirch zastępuję Tifferta.
20:15
Dziś w drużynie wolałbym mieć Lewandowskiego. Ale Torres z 2008 roku to był artysta.
82'
Trener Kurz ma jeszcze dwie zmiany. I tak dobrze to o Świerczoku świadczy, że gra tak długo.
79'
Zamieszanie w polu karnym gospodarzy! Pizarro przed szansą! Ale z bliska nie wepchnął piłki do bramki.
76'
Coraz bliżej do końca, czy ktoś strzeli gola na wagę trzech punktów?
76'
De Wit z wolnego strzelił nad poprzeczkę.
76'
AJAJAJ. SAHAN ZOSTAŁ PRZEWRÓCONY, A JUŻ NA WOLNE POLE WYCHODZIŁ KUBA. Mogłabyć setka, ale skończyło się na żółtej kartce.
20:03
Świerczok trochę przygasł. Następny do zmiany?
70'
Żółta kartka dla Bargfrede.
69'
WIELKA SZANSA WERDERU! PIZARRO PRZEJĄŁ PIŁKĘ, wycofał do Rosenberga. Ten chciał zakręcić rogala przy słupku, ale trafił za bardzo w środek brami.
68'
Trochę nudnawo się zrobiło...
66'
Wreszcie koledzy zaczynają szukać Świerczoka. Podanie. Polak przyjmuje piłkę. Ale miał obrońcę na plecach i został powstrzymany.
63'
Zmiana w Kaiserslautern. Jorgensen za Fortounisa.
62'
Kouemaha! Jak niewiele brakowało, by przeciął lot piłki. Trener Kurz jest zadowolony ze stylu gry drużyny, ale gospodarze potrzebują punktów by nie spaść z ligi!