Witamy w Stuttgarcie z lekkim opóźnieniem, ale nic nie straciliśmy. Gospodarze podejmują w hicie kolejki Bayern

Bundesliga / 17. kolejka
MHPArena / 19.12.2010

Akt. 19/12/2010, 19:22 GMT+1

19:22
KONIEC MECZU. OGLĄDALIŚMY WSPANIAŁE ZAWODY. STUTTGART PRZEGRAŁ Z BAYERNEM 3:5!!!!!!!!!!!!!
90'
Sędzia doliczył 3 minuty
89'
Duże brawa należą się dla graczy Stuttgartu, którzy cały czas dążą do zdobywania kolejnych goli. A przecież powinni sie teoretycznie załamać przy stanie 1:5
86'
Do fan_eurosportu: Z tego nie. Będzie relacja z meczu Marsylia - Lyon:)
84'
Mogło być 4:5, ale POGREBNYAK nie trafił czysto w piłkę. Szkoda, bo byłoby bardzo ciekawie
80'
Żółtko dla Pogrebnyaka, który powiedział kilka niecenzuralnych słów do sędzioego
78'
Alaba zmienia Mullera. To będzie jego drugi mecz w sezonie. Van Gaal chyba jest już pewny wygranej
75'
Do FCB KwaK: Nic ci nie mówi. Szkoda, bo to kiedyś słynny piłkarz był. Grał m.in. w Bayernie Monachium:)
70'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL 3:5, GENTNER wrzucał, nikt nie przeciął tego dośrodkowania i piłka wpadła do bramki.
65'
CACAU do HARNIKA, a ten strzałem po ziemii nie daje szans Buttowi
65'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl 2:5 HARNIK!!!
60'
Bikcacić opuszcza boisko, wchodzi Boulahrouz
58'
Mogło być 6:1!!!!! Komedia pomyłek w wykonaniu defensywy Stuttgartu. Znów wypluwa piłkę bramkarz, ale Ribery nie był tak cwany jak Gomez i z prezentu nie skorzystał
57'
Cóż za mecz nam się zrobił!!! HARNIK wrzuca do POGREBNYAKA, a ten z głowy uderza piłką w poprzeczkę. Goście mieli teraz mnóstwo szczęścia
54'
Znów katastrofalne błąd defensywy gospodarzy. Bramkarz niezrozumiał się z obrońcą i znów najbardziej bystry w polu karnym był GOMEZ, który strzela już trzecią bramkę przeciwko swojej byłej drużynie
54'
Gooooooooooooooooooooooool 5:1, GOMEZ
52'
Wspaniale na skrzydle zachował się RIBERY, który z całej siły wbił piłkę po ziemii w pole karne. Bramkarz miał już futbolówkę w rękach, ale wypluł ją przed siebie. Tam czekał już GOMEZ, który z dwóch metrów wbił ją go bramki.
52'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOlllllllllllllllll 4:1 GOMEZ
50'
Cacau podał w uliczkę do Pograbnyaka, a ten wyłożył piłkę HARNIKOWI, który z kilku metrów wbił piłkę bez żadnych kłopotów do bramki. Harnik dał dobrą zmianę