- To najważniejszy mecz sezonu, bo derby z Dortmundem zawsze musimy wygrać - powiedział trener Schalke Felix Magath przed dzisiejszym spotkaniem, które elektryzuje nie tylko Zagłębie Ruhry, ale i całe Niemcy. Za sterami relacji z tego jakże ekscytującego meczu zasiada jk!

Bundesliga / 4. kolejka
Veltins-Arena / 19.09.2010

Akt. 19/09/2010, 19:23 GMT+2

19:22
Dzięki, że byliście z nami! Zapraszam do śledzenia spotkania Atletico - Barca! HEJ!
90+2
Koniec! Borussia pokonuje Schalke w Galsenkirchen, a trzecią bramkę zdobywa Robert Lewandowski!
90+1
Ależ był bliski drugiego trafienia Lewy! Dośrodkowywał Kuba i naszemu napastnikowi zabrakło bardzo niewiele, żeby zgarnąć futbolówkę.
90'
Holender zmienił kierunek lotu piłki po strzale z dystansu któregoś z kolegów (nie dostrzegłem kogo) i Weidenfeller bez szans!
89'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla Schalke!!! Huntelaaar!
87'
NARSZCIE! Były napastnik Lecha Poznań trafia głową do bramki Schalke!
86'
GOOOOOOOOOOOOOOL!!! LEWANDOWSKI!!!!
82'
Ajjj szkoda! To mogła być nasza akcja! Kuba szukał Lewego, ale zbyt długo się zastanawiał...
82'
Lucas Barrios schodzi z boiska. W jego miejsce pojawił się... Łukasz Piszczek!
80'
... w boczną siatkę! Szkoda, że nie podawał, bo w środku pola karnego czekał Lewy...
WIDEO
ASYSTA KUBY BŁASZCZYKOWSKIEGO
80'
Großkreutz... cały czas Großkreutz i...
78'
Zablokowany strzał Lewego zza pola karnego... trzeba próbować... "To piłka mogła być nieźle skierowana" - podsumował Tomasz Hajto.
76'
Były gracz Lecha rozegra trzeci mecz w Bundeslidze
75'
No to mamy dwóch biało-czerwonych na boisku! Do Kuby dołączył ROBERT LEWANDOWSKI!
74'
HOWEDES!!! "Jak taki zawodnik może przestrzelić z takiej pozycji?" zastanawia się Tomasz Hajto. I ma rację. Niemiec stał dwa metry od bramki i posłał piłke wyyysoko nad poprzeczką.
71'
Rakitic łatwo ograł Owomoyelę, ale w Borussi widać dziś ducha zespołu. Jak jeden zawodzi, to inny zawodnik potrafi się pokazać i opanować niepezpieczeństwo