Dwie wielkie firmy niemieckiej piłki w tym sezonie są w kryzysie, ale nie zmienia to faktu, że na mecz Schalke - Bayern patrzy dziś cały kraj! Raul, Ribery, Huntelaar i Schweinsteiger - dziś Bundesliga daje nam, co ma najlepsze. Na relację z tego sotkania zaprasza Stolar.

Bundesliga / 15. kolejka
Veltins-Arena / 04.12.2010

Akt. 04/12/2010, 20:21 GMT+1

20:20
KONIEC MECZU! Bayern coraz bardziej się pogrąża. Ja dziękuję już za uwagę, ale zostańcie z nami, bo zaraz mecz Barcy (20.45) a potem Realu.
90+2
KTÓRA TO JUŻ SZANSA GOMEZA!!! Przyjął piłkę, poradził sobie z obrońcą i uderzył prawą nogą. Neuer znów bosko broni.
90+1
Jeszcze szansa Schalke. Strzelał Papadopulos, broni Butt.
89'
GOOOOOOL dla Bayernu, ale nieuznany. Gomez był na spalonym.
87'
Bayern potrzebuje cudu, jak United z finału LM. A że to nie zdarza się co dzień, więc można powiedzieć, że już przegrał!
86'
Dziwnie to wygląda. Van Buyten gra w ataku...
84'
Zmiana w Bayernie. Za Schweinsteigera wchodzi Van Buyten.
83'
I JEST STUPROCENTOWA SYTUACJA GOMEZA! Ale zmarnowana haniebnie! Sam na sam, a Gomez kopie wysoko nad poprzeczką.
82'
Ale bezradny jest Bayern. Niby mają piłkę, ale krąży ona w obronie.
79'
Sześć zwycięstw, pięć remisów, cztery porażki - taki będzie bilans Bayernu, jeśli nic się nie zmieni. Można już mówić o upadku potęgi?
77'
Zmiana w Schalke. Pander za Jurado.
76'
Najwyższy czas dla Bawarczyków na gola, który dałby im nadzieję i wiatr w żagle.
20:04
pr0vokator: Jawohl! To jest Thomas Linke. Graty.
20:01
Dla wszystkich zainteresowanych - wiadomość z ostatniej chwili. Barcelona właśnie dotarła do Pampeluny. Mecz rozpocznie się prawdopodobnie o 21.
73'
Zmiana w Bayernie. Pranjić za Van Bommela.
71'
"Wiedzialem niewykorzystane sytuacje się mszczą" - słuszna uwaga BetaXona. Bayern powinien ten mecz rozstrzygnąć w pierwszej połowie.
19:58
A ja ponawiam pytanie, jak nazywa się ten były piłkarz Bayernu (obok Trappa)?
67'
Kluge idealnie obsłużył Hoewedesa, dośrodkowując mu na głowę. Ten strzela, piłka odbija się od słupka. Hoewedes dobija i Bayern już powoli żegna się z punktami.
66'
GOOOOOOOOOOL!!! HOEWEDES I 2:0!!!
63'
Farfan jest w gazie i nie wiem, czemu nie grał od początku. Teraz trzy razy wywalczył piłkę na skrzydle. Nie było jednak zagrożenia. Bayern zepchnięty do obrony.