Tekstówki z Premiership i Serie A już trwają, czas dołączyć z meczem Bundesligi. Wita wszystkich Stinger i zapraszam do Hannoveru gdzie dzisiaj pojawił się lider tabeli, czyli Borussia Dortmund.

Bundesliga / 11. kolejka
Heinz von Heiden-Arena / 07.11.2010

Akt. 07/11/2010, 17:22 GMT+1

17:22
Chwilę później spotkanie się kończy, drugi tydzień z rzędu HAnnover przegrywa 0:4, a nas cieszy dobra występ trójki Polaków. Za wspólnie spędzony czas dziękuje wszystkim Stinger, zapraszam na kolejne tekstówki w naszym serwisie, których dzisiaj jest prawdziwe zatrzęsienie.
90'
Świetnie wykończył akcję Polak, ale wielkie brawa należą się również (a może i przede wszystkim Da Silvie) - Brazylijczyk fenomenalnie zagrał z głębi pola między środkowymi obrońcami, do wychodzacego na wolne pola Błaszczykowskiego, który mocnym strzałem wykończył całą sytuację.
90'
GOOOOOOOOOOL!!!! 0:4!!!!!!!!!!!!!!!!! KUUUUUBA!!!
87'
DA SILVA! Wprowadzony kilka minut temu Brazylijczyk uderzył precyzyjnie z wolnego, Fromlowitz jednak po raz kolejny popisał się dobrą interwencją.
17:16
wlodek1239 - no nie wiem. Cieszę się oczywiście, że Lewy strzelił, ale kazdy w Dortmundzie zamieniłby dzisiejszego gola na gola ze zmarnowanej sytuacji z meczu w Paryżu.
86'
Za bramką Fromlowitza siedzą (choć w tym momencie nie do końca) kibice Borussii, którzy mają wielkie powody do zadowolenia, nic dziwnego, że skaczą z radości w swoim sektorze.
81'
POLSKA AKCJA! Prostopadłym podaniem popisał się Lewandowski do Błaszczykowskiego, który uciekł środkowym obrońcom gospodarzy. Fromlowitz jednak obronił jego uderzenie, ale przy dobitce dobrze ustawionego "Lewego" nie mógł już nic zrobić. BRAWO!
81'
GOOOOOOOOOOOOOL!!!! LEWANDOWSKI!!!!!!!!!! 0:3!!!!!!!!!!!!!!
80'
...NIE STRZELIŁ! Słabe uderzenie tureckiego pomocnika i Fromlowitz obronił jego strzał.
79'
Sędzia jednak na czerwonej kartce nie poprzestał - podyktował również rzut karny, gdyż w momencie kopnięcia ze strony Hagguiego Polak leżał w polu karnym. Do piłki podszedł Sahin i ...
78'
A w roli głównej Kuba Błaszczykowski - Polak szarżował prawym skrzydłem i po wejściu jednego z obrońców Hannoveru upadł na skraju pola karnego. Moim zdaniem był to faul, sędzia jednak uznal inaczej. Do leżącego Polaka podszedł jednak Haggui i kopnął go lekko w głowę! Wzburzył się tym słusznie Kuba i po konsultacji sędziego głównego z liniowym, Haggui został usunięty z boiska.
78'
CZERWONA KARTKA! I KARNY DLA BORUSSII!
75'
Jest też Kuba Błaszczykowski, który zastąpił Gotze.
75'
Barrios swoje zrobił i może zejść z boiska - a zastępuje go Robert Lewandowski.
72'
A ASYSTOWAŁ ŁUKASZ PISZCZEK! Nie zauważyłem kto rozpoczął akcję, ale prawym skrzydłem popędził Piszzcek, który dostał pilkę za plecy obrońców i dośrodkował w pole karne, a tam niezawodny Barrios wbiegł między dwóch środkowych obrońców gospodarzy i nie z takiej znowu łatwej pozycji uderzył celnie do bramki.
72'
GOOOOOOOOOL!!!! 0:2!!!!!!!!!!!!!!!!! BARRIOS!!!!
70'
AJAJAJAJAJAJ - źle zakończył akcję Gotze, miał sporo czasu i miejsca w polu karnym a w końcu nie wiem czy chciał przelobować bramkarza, czy dośrodkowywał na dalszy słupek do Barriosa, w każdym razie wykonanie było słabe i Fromlowitz łatwo złapał piłkę.
68'
Trochę chyba przesadziłem z optymizmem co do wejścia Kuby Błaszczykoskiego - zbliżamy się do 70. minuty, a zmian w zespole Borussii wciąż nie ma.