Borussia Dortmund - Bayern Monachium, za chwilę rozpocznie się weekendowy hit Bundesligi. Wita was Kaszaj!!!

Bundesliga / 7. kolejka
Signal Iduna Park / 03.10.2010

Akt. 03/10/2010, 19:21 GMT+2

19:20
W Dortmundzie już wszyscy stoją. KONIEC MECZU. Bayern na kolanach. Mistrz Niemiec przegrywa z Borussią 0:2. Monachijczycy mają już 10 puntów straty do dzsiejszego rywala.
92'
Do witretecki: Kuba zagrał przyzwoicie, choć bez większej rewelacji.
90'
Sędzia doliczył dwie minuty
90'
Do zielak97: Z meczu Realu także będzie relacja
89'
PISZCZEK RATUJE BORUSSIĘ PRZED stratą gola. OLIĆ z pięciu metrów strzela na wydaje się pust ą bramkę, ale czubkiem buta dotyka piłki Polak, a futbolówką wylatuje na rzut rożny. Nie wiemy jak to nie wpadło.
87'
SAHIN wędruje na ławkę. Na boisku pojawia się DA Silva
85'
BARRIOS opuszcza boisko. Wchodzi Feulner
82'
Coraz ostrzejsza gra Bayernu. Tym razem kartka dla Schweinsteingera, który powalił na ziemię Piszczka
81'
Do messiba: Będzie relacja z Barcelony
80'
Żłóty kartonik dla Olicia
77'
PIERWSZA AKCJA LEWEGO. Jednak Polak nie trafia czysto w piłkę i oddaje słaby strzał
76'
Mógł paść gol dla gości. Po strzale z wolnego BADSTUBERA piłka odbija się od muru, zmyla bramkarza, ale przechodzi tuż obok słupka
75'
LEWANDOWSKI ZA KAGAWĘ
74'
Goście nie mają pomysłu na grę. Po stracie dwóch goli są zupełnie bezradni.
70'
Bayern się pogubił. BARRIOS strzela po długim rogu w słupek, piłka spada pod nogi BŁASZCZYKOWSKIEGO, który jest trochę zaskoczyny i uderza mocno nad bramką
69'
Bardzo ambitnie grają gospodarze. Walczą o każdą piłkę. Widać, że to dla nich acyważny mecz
67'
Demichellis dostaje żółta kartkę za faul za BARRIOSIE
66'
W tej chwili przewaga Borussi nad Bayernem wynosi 10 oczek
65'
Van Bommel kosi Sahina, ale o dziwo nie dostaje żółtej kartki
63'
TERAZ ŁADNIE UDERZE KUBA, ale po jego strzala zza pola karnego piłka przechodzi nad poprzeczką