Jesteśmy na Signal Iduna Park gdzie już za kilka minut piłkarze Borussii Dortmund rozpoczną decydującą (być może) bitwę o odyskanie straconego w 2002 roku tytułu mistrzowskiego.

Bundesliga / 32. kolejka
Signal Iduna Park / 30.04.2011

Akt. 30/04/2011, 17:20 GMT+2

17:20
W naszym serwisie na pewno pojawi się seria artykułów i materiałów wideo o nowym mistrzu Niemiec, ja na razie dziękuję za uwagę i za 40 minut zapraszam na tekstówkę z Primera Division, z meczu Realu Madryt z Realem Saragossa.
90
KONIEC MECZU! 3 sekundy doliczył sędzia Schmidt, w Dortmundzie euforia!
17:18
cycek2218 - jest nas ośmiu, chyba ;)
89
Symboliczna zmiana w zespole gospodarzy - na boisko wchodzi Dede, który zastępuje Grosskreutza. Olbrzymia owacja dla brazylijskiej legendy Borussii.
17:16
kacperson07 - dzięki za tę informację, tego akurat nie wiedziałem (sporo innych rzeczy również).
17:15
Korespondencja z Kolonii: "Na ostatnie 5 minut wchodzi na boisko Adam Matuszczyk. "Adam Matuscik" wywołują go fani".
17:12
keszy123 - tak, Kuba, który jest naszym redakcyjnym specjalistą od speedwaya jest już na stanowisku.
83
Zmiana w zespole gospodarzy - Felipe Santana zastąpił da Silvę.
17:10
2:0 DLA KOLONII! Szaleństwo wybuchło na Signal Iduna Park, a okazało się, że jest to spowodowane drugą bramką zdobytą przez Milivoje Novakovicia.
FOTO
Wrzucałem już wideo, czas także na zdjęcie zrobione "Lewemu" gdy podwyższał wynik na 2:0.
81
BARRIOS NIE TRAFIA W BRAMKĘ! Dośrodkowywał Błaszczykowski, główka Paragwajczyka minimalnie nad poprzeczką.
17:07
Rafek94_chelsea - 21 maja w Berlinie. A zagrają w nim Duisburg z Schalke.
78
Zmiana w zespole Borussii - Kuba Błaszczykowski zastępił Roberta Lewandowskiego.
17:06
KORESPONDENCJA Z KOLONII: "Na trybunie prasowej mówi się, że Finke ma na usługgach kilku dziennikarzy, którzy pisali na jego zlecenie. Dlatego była taka atmosfera, że Schaefer był mobbingowany. Zespół Koeln wciąż ma mnóstwo szczęścia, goście tym razem trafili w słupek. A gospodarze dostają wsparcie od swoich fanów"
76
Trochę aktywniejsi są goście w ostatnich minutach, ale łatwo radzą sobie z ich akcjami gospodarze, ze szczególnym uwzględnieniem duetyu Hummels - Subotic.
17:03
aniolm86 - te symulowanie było wyjątkowo żałosne, jeżeli Barriosa będzie chciał kupić Real lub Barca, to przynajmniej w jednym elemencie będzie tam doskonale pasował.
72
Zmiany w zespole Norymbergii - Marvin Plattenhardt i Jens Hegeler zastąpili Schiebera i Pinolę.
16:58
Korespondencja z Kolonii - "Znowu dni chaosu - dziękujemy ci szefie", taki transparent wywiesili fani Koeln. Powisiał on jednak tylko chwilę, bo zaraz zdjęła go ochrona.
17:01
dabroczanka - brawo, gratuluję udanej odpowiedzi. Bramkarz Hamburga SV Frank Rost ma na swoim koncie już 423 rozegrane mecze w najwyższej klasie rozgrywkowej w Niemczech.