Zaczynamy mecz Bayeru Leverkusen z Freiburgiem. Jeśli gospodarze wygrają będą wiceliderem. Wita was Kaszaj

Bundesliga / 17. kolejka
BayArena / 19.12.2010

Akt. 19/12/2010, 17:22 GMT+1

17:22
KONIEC MECZU. Bayer zasłużenie remisuje z FReiburgiem 2:2.
90'
Do Yankes9: No oglądam oglądam. Dwie minuty doliczone
89'
Ostatnie 20 minut rekompensuje nam słabe 70
88'
YANO strzela z dystansu, ale za lekko. Niespodziewanie przycisnął trochę Freiburg
87'
Mogło być 3:2 dla gości!!!! Strzał głową któregoś z piłkarzy Freiburga przeleciał obok słupka
86'
Żółta kartka dla Kadleca
85'
Yano zmienia Reisingera
82'
Groźny strzał Kiesslinga, ale piłka po jego uderzeniu przechodzi tuż obok bramki. Bayer cały czas atakuje
81'
Do tramwaj25: Bęzie na pewno relacja z Realu i Marsylii i za 20 minut z Bayernu
79'
Znów HELMES, który nie wiadomo czy chciał dośrodkowywać czy strzelać, ale było groźnie, bo piłka mogła wpaść "za kołnierz". Zamiast gola mamy jednak tylko rzut rożny
75'
HELMES wyorzystuje sytuację sam na sam z bramkarzem i strzałem po ziemii zdobywa pewnie bramkę. Zapowiada się ciekawa końcówka
75'
Gooooooooooooooooooooooooooool 2:2. Teraz uznany. HELMES, HELMES< HELMES
72'
Ale w końcu zaczęło się coś dziać. Bayer ruszył do ataku
70'
2:2, nie nie ma jednak gola. Sędzia pokazuje pozycję spaloną. W powtórce widać, że słusznie
68'
Po chwili jest już druga zmiana. Plac gry opuszcza strzelec jedynego gola Vidal, wchodzi Helmes
66'
Tymczasem mamy zmianę. Kiesling wszedł za Derdiyoka
65'
Kolejna niespodziewana bramka dla gości. Drugi ich strzał i drugi gol. Wrzutkę w pole karne wykorzystał Stefan Reisinger, który strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza.
65'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl 2:1 dla FREIBURGA
64'
Na rozgrzewkę mam małą zagadkę dla was. Który mecz na ławce trenerskiej siedzi dziś Jupp Heynckes - trener Bayeru Leverkusen?
62'
Teraz dwa rzuty rożne z rzędu dla Bayeru. Można powiedzieć, że w końcu coś się dzieje. Był nawet strzał z dystansu, ale za lekki i prosto w bramkarza