Zespół Eintrachtu Frankfurt w rundzie rewanżowej spisuje się słabo. Jeśli w jedynym piątkowym meczu 23. kolejki Bundesligi podopieczni Michaela Skibbe przegrają z Norymbergą, mogą zostać wyprzedzeni w tabeli przez zespół Sławomira Peszki. Na relację zaprasza Stolar.

Bundesliga / 23. kolejka
Max-Morlock-Stadion / 18.02.2011

Akt. 18/02/2011, 22:37 GMT+1

22:37
Dzięki za uwagę. Czas lulu spać. Wpadajcie jutro na nasze tekstóweczki. Będzie się działo. Pozdro!
22:34
Koniec meczu. Chyba szykuje się zmiana trenera w Eintrachcie. Straszny kryzys tej drużyny - z korzyścią dla Peszki. Norymberga wygrywa 3:0.
90'
Sędzia dolicza minutę.
90'
Całkiem rozbici goście w końcówce. Izraelczyk uderzył z 25 metrów, od słupeczka Nikolov bez szans.
90'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOL. 3:0. COHEN
89'
I teraz mentor Maka wchodzi na boisko - Marek Mintal.
88'
Wywołałem Słowaka do tablicy. 20-latek przejął piłkę od Vasoskiego i przelobował bramkarza z 20 metrów. Jeden z ładniejszych goli kolejki bez wątpienia.
87'
GOOOOOOOOOOOOOOOOL! MAK I 2:0.
22:29
Ten Mak wydaje się być ciekawym zawodnikiem. Młodziutki Słowak ma młynek w nodze.
86'
Rośnie przewaga gospodarzy. Mak dostał piłę przed pole karne, jedna pasóweczką strzelił obok słupka.
22:27
keszy123: Za późno, zanim wymyślę, będzie po meczu:)
84'
Drybling Maka i strzał. Obrońca wybija na korner.
83'
Rzut wolny dla Norymbergii... Zamieszanie i co? Strzał Wollscheida!!! Ale miał patelnię. Jednak Nikolov świetnie broni.
81'
Ładny lob Vasoskiego, ale był spalony. Piłka trafiła w słupek. Coraz mniej czasu.
80'
Szczerze mówiąc, zaczynam trzymać kciuki za Eintracht, by przełamał tę passę bez gola. A co, niech się pocieszą trochę.
79'
Fenin przejął rykoszetująca piłkę w polu karnym. Ale, jak to się mówi, zabrakło mu nogi na strzał.
78'
Żółtko dla Pinoli. Klasyczna kosa przy linii bocznej.
77'
EKICI WYCHODZI SAM NA SAM. LOBUJE! Ale Nikolov - stary lis - nie dał się zaskoczyć.
76'
Mak ze Schieberem próbowali dwójkowej akcji. Nie wyszło.
74'
Nie podoba mi się praca sędziego. Dużych błędów nie popełnia, ale jest aptekarzem i boi się odważnych decyzji. Teraz Rode wywalczył piłkę ostrym, ale czystym wślizgiem. Sędzia pokazuje faul.