I już jesteśmy w Koloni! Kali po raz drugi w sobotę. Dobre wieści! Jaki już pewnie zdążyliście zobaczyć, Sławek Peszko jest w wyjściowym składzie FC Koeln! Jak się spisze przeciwko Werderowi?

Bundesliga / 19. kolejka
RheinEnergieStadion / 22.01.2011

Akt. 22/01/2011, 20:20 GMT+1

20:19
Dzięki! 3'majcie się i Adios... I pamiętajcie o relacjach z meczu Polaków w piłce ręcznej i spotkaniu Barcelony z Racingiem.
20:18
Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko podziękować Wam - również w imieniu Kaliego - za to, że nie pisałem tylko dla siebie i staraliście się wykazać inwencją twórczą w komentarzach.
90'
Koniec!! Koniec! Koniec! 3:0 wygrywa FC Koeln z Werderem Brema. Bardzo dobry występ dwóch, a w zasadzie trzech Polaków: Poldi i Matuszczyk strzelali, a Peszko asystował i imponował polotem w akcjach ofensywnych.
87'
Zmiany: Podolski out, Yalcin in. Clemens out, Yabo in.
86'
Yabo i Yalcin szykują się do wejścia... Ależ fatalnie gra w ofensywie Werder. Mnóstwo błędów....
85'
Dobry mecz Polaka. Naprawdę dobry. Taką grą błyskawicznie wywalczy pewne miejsce w pierwszym składzie.
84'
Peszko schodzi za zasługi!
82'
Koniec... jedzenia. Wracamy do gry... Peszko teraz przedarł się środkiem pola... Jak on to zrobił, jakże ładnie... i idzie Peszkoo... Peszko w polu karnym! Ograł bramkarza! Peszkooo!!! Nie, nie będzie strzelał, za bardzo wypuścił sobie piłkę, tuż przy linii końcowej... Peszko podaje do Podolskiego... GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!! PODOLSKI! GOOOOOOL! PESZKO ASYSTA!
81'
Wolny dla Koeln, ale uderzenie Novakovica bylo niecelne.
78'
Teraz będę jadł pizzę, ponieważ na boisku mało się dzieje. Dlatego spokojnie, bez nerwów... Będzie się działo - będę przerywał konsumpcję. Nawet jakby w gardle miała stanąć...
77'
Wagner robi akcję... Biega chłopak... i wybiegał rzut rożny dla Werderu.
76'
Werder zaczyna sobie poczynać coraz śmielej... Tzn. próbują, próbują podejść pod pole karne rywala. Gospdarze koncentrują się na defensywie i obronie wyniku, ew. szybkich kontrach. Słusznie - po co ryzykować i uzyskać kolejny kiepski wynik?
74'
Mertesacker - uwielbiam to nazwisko... Właśnie Mertesacker popisał się niezłą grą w defensywie stopując kolegę z kadry, Poldiego.
73'
Celemns fauluje i będzie wolny dla Werderu. Tymczasem do wejścia szykuje się Sandro Wagner.... Uderzał będzie Aaron Hunt... I... Huuuuuunt!!! Za słaby strzał, kozłująca piłka, bramkarz łapie bez problemu.
72'
Oglądałem mecz, gdy Kali próbował robić tekstówkę i stwierdzam teraz: Matuszczyk to kawał grajka i całe szczęście, że nie grał w Ekstraklasie. Po drugie - Koeln gra nudno jak... Po trzecie - Werder gra jeszcze nudniej i słabiej.
71'
Rożny dla Werderu... Ohh, ahhh... ehh... Kiepskie zagranie = od bramki zacznie golkiper ekipy z Kolonii.
JA
Tak, to ja już. Jestem. Jest też 71' minuta. I jest od razu żółtko dla Matuszczyka za ostre wejście w nogi rywala.
19:56
Dobra, zaskakujka teraz będzie. Ja już uciekam na mecz piłki ręcznej, a Koeln przejmuje niezawodny, głodny Zwierz hehe.
63
Zderzenie Wiese z Lanigiem. Jeszcze jeden rzut rożny dla Koeln.
19:49
dimiC: "uuu zaczynają się słowne kłótnie:) Będzie mecz Barcelony?" - będzie, będzie. Tam to dopiero poczytasz sobie kłótnie hehe.